Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új kolléganő, értelmetlen...

Új kolléganő, értelmetlen viselkedéssel, ez mi?

Figyelt kérdés

Jött a munkahelyemre egy új kolléganő, fiatal huszon páréves csaj. Nem munkatársam, teljesen máshol dolgozik, csak hetente pár alkalommal összefutunk mindig egy közös helyiségben.

Mindig mosolyogva köszöntem rá, az első naptól kezdve, mivel én minden nőnek így köszönök a munkahelyen, ő pedig szintén kedvesen, mosolyogva fogadta ezt. Pár hét elteltével 180 fokot fordult a dolog, ha látott került, igyekezett nem észre venni, hogy ne kelljen köszönni.

Jó, mindegy, ha nem, hát nem, úgysem vagyunk munka kapcsolatban sem, de én azért mindig ráköszönök.

Majd pár hónap elteltével ismét kedvesen köszön vissza, és már ő maga jön közelebb.

Kérdeztem a kolléganőimet, de ők sem tudnak magyarázatot adni.


Nem, nem akarom megdugni, családom van, csak zavaró egy ilyen emberi hozzáállás és érdekel a mögöttes tartalma.



2019. dec. 4. 07:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Adhatunk mindenféle tippet, de nem látunk a másik ember fejébe. Egyébként meg nem teljesen mindegy mi az oka? Nem te adtál rá okot, tartsd meg az udvariassági szabályokat, köszönj neki, mosolyogj rá - te korrekt voltál, a többi az ő dolga. Ha nincs munkakapcsolatotok akkor úgyis tökmindegy, de legalább te kulturált, udvarias voltál.
2019. dec. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én arra szavazok, hogy bejössz neki. Csak párja van, tudja, hogy neked van párod, tudja, hogy nem illenétek össze, stb., stb.

De valóban csak tippelünk. Én ezért írtam azt, amit, mert voltam ilyen helyzetben.

2019. dec. 6. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez a te verziód és észlelésed. Miért csinálsz ebből magadnak ekkora ügyet? Miért fontos ennyire, hogy köszön vagy nem köszön, látod vagy nem látod? Szerintem tarts önvizsgálatot.
2019. dec. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!