Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek? Gonosz vagyok ha...

Mit tegyek? Gonosz vagyok ha ezt csináltam? Rajohetnek?

Figyelt kérdés

Egyik munkatársnő elvesztette a telefonját és én meg találtam de nem akartam neki vissza adni annyira haragszom rá.

Mosdóban találtam meg. Össze törtem és kidobtam a kukába


2019. dec. 4. 19:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
74%
Ez nagyon gyerekes és aljas tett volt. Egy dolog, hogy haragszol rá. Akkor kerüld ki, nézd levegőnek, van ezerféle megoldás. De a telefon drága dolog és nagyon nagy szüksége lehet rá. Volt nekem is nem egy kollégám akivel mondhatni gyűlöltük egymást, de kárt nem tettünk egymás holmijában. Max néha jól összevesztünk, de annyi emberség szorult azért belénk hogy legyen egy határ..
2019. dec. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ebből kiderült, hogy a kérdező is megdolgozott azért, hogy getzik legyenek vele. Akinek ez az első reakciója, az nem ártatlan.
2019. dec. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
Mégis hogy jönnének rá szerinted? Mondjuk lehet ide nem kellett volna kiirni. Reméljük nem gyakoriznak.
2019. dec. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Jól van ez így? ***** válasza:
59%
Ha a munkatársnőd bevonja a képbe a rendőrséget is, lesz pár álmatlan éjszakád.
2019. dec. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
75%

Hm, előbb írtam már és aztán eszembe jutott egy régi eset:

Dajka voltam egy oviban. Egy, talán hozzád hasonló kaliberű kolléga, a kezdeti jópofizás után valamilyen sajátos okból elkezdett a fejemre nőni, ellenem fordulni lényeg, hogy sajnos konfliktusok adódtak közöttünk. Volt egy füzet egy mappa, amiben az ételek hőmérsékletét, minőségét kellett feljegyezni. Ez az én feladatom volt. Miután én elmentem onnan máshová dolgozni, talán pár hét múlva hívott a titkárnő, hogy hiányzik egy csomó lap abból a mappából, nem tudok-e róla valamit? Nekem egyből leesett, ki tűntethette el... Ők még talán törték rajta a fejüket egy ideig, bár volt olyan érzés bennem, hogy tudják jól, ki a tettes, csak mégis megkérdeznek engem is a rend kedvéért. Szóval lehet, hogy úgy vagy vele, hogy senki nem látta, csakhogy az emberek nem hülyék teljesen. Most van egy eltűnt telefon. Nyilván gondolkozni fog, hol hagyhatta el. Ha a mukahelyi mosdóbol tűnt el, akkor tudja nyilván, hogy a melóhelyen hagyta el valahol és ha nem kerül elő, az fog következni, hogy ki lophatta el? Talán ha visszaadtad volna neki, elképzelhető, hogy értékelte volna a gesztust és kevesebb lett volna köztetek a súrlódás.

2019. dec. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Ja de mi nagyon sokan vagyunk és nem csak én utálom őt. Én nem csináltam semmit neki ő flegma mindenkivel..
2019. dec. 4. 22:57
 17/25 anonim ***** válasza:
25%

"Ha a munkatársnőd bevonja a képbe a rendőrséget is, lesz pár álmatlan éjszakád."


Hűha, gondolom most összeszarta magát a kérdező 😂

2019. dec. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Nem vonja be szerintem, én ettől nem félek

Engem nem látott senki mert üres volt a mosdó.

2019. dec. 4. 23:05
 19/25 anonim ***** válasza:
70%
Aki nem csinált semmit, annak nem az az első reakciója, hogy összetöri a másik telefonját, te pszichopata.
2019. dec. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
44%
Ha elég nagyfiú voltál összetörni másnak a telefonját, akkor legyél elég nagyfiú és vállald a következményeit, ha lebuksz.
2019. dec. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!