Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek? Gonosz vagyok ha...

Mit tegyek? Gonosz vagyok ha ezt csináltam? Rajohetnek?

Figyelt kérdés

Egyik munkatársnő elvesztette a telefonját és én meg találtam de nem akartam neki vissza adni annyira haragszom rá.

Mosdóban találtam meg. Össze törtem és kidobtam a kukába


2019. dec. 4. 19:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
43%

Gyönyörű egy munkahely lehet ahol ennyire "szeretik" egymást az emberek. Nálunk ha ilyen történne és felmerülne a gyanú akkor behívnám az illetőt és kérdőre vonnám mi igaz belőle. Persze, hogy letagadja, de úgyis felismerem ha hazudik és keresnék rá okot, hogy 1 héten belül kirúgjam (azért 1 hét mert addig szervezném át ki vegye át a feladatait).

Egyébként meg egy ... vagy (a pontozott részre jönne a nyomdafestéket nem tűrő tulajdonság).

2019. dec. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
20# én is nő vagyok :)
2019. dec. 5. 09:34
 23/25 anonim ***** válasza:
Jo nagy patkany vagy, megerdemled hogy a sors visszaadja neked te kutya. Kivancsi lennek mit erez az ilyen leny ilyenkor mint te? Van lelkiismereted lelked? Nincs sullyedj el.Az ilyet kene pofan ba..ni. Remenykedj h veled ne tortenjen meg ilyen . Akarmilyen is te primitiv ilyet nem teszunk egy masik emberrel. Mi lesz a kovetkezo lepes elmebeteg?
2019. dec. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Almafa96 válasza:
Nem hiszem, hogy kiderül, de egy szar szemét szar alak vagy.
2019. dec. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Vissza fogod kapni az élettől, aztán majd sírsz, hogy miért bánt ártatlanul a sors.
2020. ápr. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!