Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tanácsoltok?

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
D.Mártának hìvnak, vezetőként dolgozok. Barátságos vagyok az emberekkel, de valamiért nem tudom őket megtartani. Azt vettem észre, hogy az emberek problémái nekem nem jön át. Hogyan tudnék ezen változtatni, hogy minél több ember vegyen körül, boldogìtsanak engem?
2019. dec. 5. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Írd le a vezetékneved és boldogabb, magabiztosabb leszel.
2019. dec. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tarts szakmai gyülest ahol mindenki elmondhatja mit javasol, vagy mi baja van
2019. dec. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Magyarul nem hat meg mások baja és ezért sz@rnak a fejedre.

Hát mondjuk meghallgathatnád őket mosolyogva, vidáman. Kérdezd meg őket hogy vannak. Esetleg hogy vannak az otthoniak. Tehetsz-e értük valamit. Vagy vigyél nekik édességet pluszba. Esetleg valami innivalót.

27F

2019. dec. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, ezt bizony érzik az emberek, hogy nem vagy empatikus, így nem szívesen fordulnak hozzád a problémáikkal. Más részről jó nagy EGO-ra vall, hogy számodra fontos, hogy minél több ember vegyen körül, a boldogságodat is ettől teszed függővé. Persze az nem fontos, hogy ők mit mondanak, csak az számít,hogy Te mit szeretnél.
2019. dec. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én meg D. János vagyok, és ha normálisan megfizetnéd a dolgozóid, talán kedvelnének.
2019. dec. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!