Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak szerintem volt ez durván...

Csak szerintem volt ez durván bunkó dolog a lány részéről?

Figyelt kérdés
Átkerült egy lány a mi részlegünkre, tegnap volt az első napja itt. Néhányan már ismerték mivel nem új dolgozó, de a legtöbbünknek új arc volt. Senki se várta el, hogy mindenkihez odamenjen bemutatkozni, hisz sokan vagyunk meg nem is a közvetlen munkatársam. Szóval egy kollégával álltunk a folyosón és mikor elment előttünk a kolléga leszólította, hogy megkérdezze ideglenesen jött át vagy végleg. Erre a lány nagy mosolygósan mondta, hogy végleg és bemutatkozott, aztán beszéltek még pár mondatot. A lány úgy tett, mintha én ott sem lennék, rám se nézett nemhogy bemutakozott volna. Szerintem ez egy "új" dolgozótól elég bunkó dolog, így az első napon.
2019. dec. 10. 20:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem meg te vagy bunkó, hogy ismeretleneknek kibeszéled. Miért nem mutatkoztál be te?
2019. dec. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Blade Bone ***** válasza:
22%
Ez elég szégyen a fejére szerintem is.
2019. dec. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem inkább te voltál bunkó. Te miért nem mutatkoztál be rögtön a kollégád után?
2019. dec. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Ha egy új ember kerül a közösségbe, akkor első sorban a közösség tagjainak illik nyitnia felé (legalábbis eddig mindenhol így volt, ahova mentem).


Ez egyszerű jófejség, hiszen sok embernek stressz a beilleszkedes, és jó, ha azt éreztetik vele, hogy a már összeállt közösség befogadja.

A kollégád ez alapján rendes volt, hiszen beszélgetést kezdeményezett, te viszont nem annyira.


Persze ez nem olyan hú de óriási dolog egyikotok részéről sem; neki sem kell furán éreznie magát azért, mert te csak álltál ott, mint egy kályhacső, és nem nyitottá felé, de neked se essen rosszul szerintem, hogy ő csak azzal beszélt, aki nyitott is felé.

2019. dec. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

Miert lett volna bunko?


Kérdezték es valaszolt.

Te nem kerdeztel semmit.

2019. dec. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
És te köszöntél neki amikor odajött? Hozzászóltál a beszélgetéshez?
2019. dec. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nekem az lenne a normális, ha az újonnan érkező nyitna. Amikor idejöttem én is bemutatkoztam egyből, akinek csak tudtam.
2019. dec. 10. 20:46
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Egy nötöl elêg furan venné ki magàt ha mindenkire repkedne szia en vagyok Gizi.

Szia en vagyok Gizi.

Szia en Gizi vagyok. Gizike.

O neked bemutatkoztam màr? Még nem? Gizi vagyok.

Szia kàlyhacsö. En Gizi :)


Azert ezt ne vàrd szerintem.

2019. dec. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Ebben a szituációban még mindig te vagy az egyetlen, aki nem mutatkozott be.
2019. dec. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A normális az lett volna, ha az itteni új főnöke körbevitte volna és mindenkinek bemutatja. Mivel ez nem történt meg, már csak sete-suta megoldások lehetnek.
2019. dec. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!