Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy kollégám folyamatosan, ok...

Egy kollégám folyamatosan, ok nélkül beszólogat. Egyre jobban kezdem unni. Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

Életem első munkahelyén vagyok. A kollégáim döntő többsége szerencsére normális és jófej, igen jól kijövök mindenkivel. Van azonban egy kolléga, aki eleinte normális volt, viszont ahogy telt az idő, egyre többször kezdett el beszólogatni. Eleinte csak enyhébb, még a poén kategóriába beleférő szövegekkel, utóbbi időkben viszont egyre súlyosabb dumákat nyom. Konkrétan pár napja a nevemen szólított, majd mikor visszakérdeztem hogy "Tessék?" , annyit mondott "hogy dögölnél meg". Így, szó szerint. Na, most már napi szinten ilyeneket mond. Egyszerűen rejtély számomra hogy miért, a munkámat jól végzem, ezt minden más kollégám is elismeri. Gyakran történt olyan is, hogy a fiatal koromra tett megjegyzéseket, vagy degradálóan beszélt rólam csak azért mert fiatal vagyok (a cégnél jelenleg én vagyok a legfiatalabb). Egyébként ez a kolléga sem túl idős, 30-35 év körüli lehet.

Eleinte azt hittem, csak "poénból" szólogat be, mert mindig köszön/köszönt, viszont utóbbi időkben kezdek egyre biztosabb lenni abban, hogy ez már nem poén (elvégre poénból nem kívánod valakinek a halálát, de lehet ezt csak én gondolom így).

Alapjában véve egy csendes, visszahúzódó, nehezen megnyíló személyiség vagyok, nagyon nagy a türelmem és nagyon sok kell ahhoz, hogy "robbanjak", viszont most már egyre jobban érzem azt hogy közel vagyok ehhez a robbanáshoz. Már nagyon érik bennem az hogy visszaszóljak neki, de valami hasonlóan durvát, mint amiket ő mond. A vezetőségnek nem akarok szólni, mert abból csak én jönnék ki rosszabbul (nem fejtem ki hogy miért, de legyen elég annyi hogy ezt biztosra tudom). Viszont más munkahelyet sem akarok keresni, mert szeretem amit csinálok, a kollégáim 99%-a rendes, nagyon jól kijövök velük, nagyon közel van a lakóhelyemhez a munkahely, és a fizetés is elég jó ahhoz képest hogy legelső munkahelyem. Ti mit tennétek a helyemben? Bocsi ha kicsit hosszúra sikeredett, de ki kellett fejtenem.



2019. dec. 10. 21:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy más mit tenne, én szó nélkül lefejelném a pitsába.
2019. dec. 11. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

A féreg eleinte csak kóstolgatott, próbálta mit bírsz, majd látta, hogy gyötörhető vagy, ezért kiéli a perverzióit.

Konkrétan egy beteg fsz az illető, lásd itt a gyk-n is, akik egyből anyáznak, meg ugatnak arc nélkül.

2019. dec. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
39%

Nézz rá, majd kérdezd meg.

Oké és utána mit szeretnél?

Uram??

És mindig nevess a képébe.

Az zavarja a legjobban.

2019. dec. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben voltam, mindenkivel kijöttem, idővel az egyik kolléga elkezdett hülyeségeket mondani nekem, időnként beszólt. Aztán szóltam a főnöknek hogy nem normális és dolgozni sem akarok vele. A főnököm rendkívül supportív típus, és megértette. Majd szólt az illetőnek hogy fogja magát vissza. Nem mondom elég dühös volt miután beszéltek. Engem nem érdekel, és nem jöttem ki belőle rosszul. Maximum egy hellót megejtek felé ha netán szembe jön a folyosón. Nem beszélek vele, és kerülöm. Sztem te se beszélj vele, és kerüld el, és akkor nem kell kínos helyzeteket sem elviselned tőle.
2019. dec. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ne lássa rajtad, hogy hatással van rád. Attól be fog golyózni.
2019. dec. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!