Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti kaptok a munkahelyeteken...

Ti kaptok a munkahelyeteken évvége alkalmából valami plusz juttatást, Vagy ti is csak megkapjátok a szokásos fizetéseteket és kész?

Figyelt kérdés
Én csak a fizetést kapom semmi plusz juttatást nem kapok pedig évek óta ugyanannál a cégnél dolgozok.Ha nem túlóráznék annyit,Csak minimálbért keresnék százezer forintot.Annak ellenére hogy kevés a fizetésem,nem kapok semmi pluszt.Sem prémium,sem utalvány,sem szép kártya semmi.Esetleg egy szem szaloncukrot.Ti kaptok,Vagy már kaptatok valami pluszt?
2019. dec. 11. 12:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Nem kapok semmit. Jövőre megyek is máshova dolgozni, ha nem lesz jelentős emelés.
2019. dec. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
En sz#rt se kapok
2019. dec. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

Egy éve dolgozom itt, tavaly karácsonykor nem kaptam meg a többiekkel együtt a karácsonyi bónuszt, de januárban már kaptam plusz pénzt (év végi pluszmunkáért, mindenki bent maradt munkaidő után hogy lezárjuk az évet)


Idén nem kaptunk kifejezetten karácsonyi bónuszt, viszont 3 részletben kaptunk pénzt novemberben és decemberben (én összesen bruttó 450-et, a két kollégám az irodában többet kapott, a többieket nem tudom)


Mikuláskor pedig a kollégák osztogattak egymásnak csokit, van belőlül egy tállal :)

2019. dec. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én már három éve autóalkatrészt kapok a főnöktől. Autószerelő vagyok és ha a saját kocsimhoz rendelek valamit, akkor annak felírjuk az árát. Ez gyűlik egész évben, aztán karácsonykor azt mondja a főnök, hogy, karácsony alkalmából elfelejtjük az alkatrészes tartozásom. Ez általában 80-100 ezer forint szokott lenni.
2019. dec. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Kapok egy olyan full extrás céges naptárat amiben még a főnök is legalább a 12 hónapból 8x benne van.
2019. dec. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
Mi nem kapunk semmit karácsonykor a cégtől, éves bónuszt - már akinek jár - áprilisban kapunk. A főnökünk saját zsebből szokott venni nekünk 1-1 db. 50 eurós ajándékutalványt, mi pedig össze szoktunk neki dobni egy üveg jó minőségű italra.
2019. dec. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%

Egy multinál dolgozok és sajnos itt nem osztanak karácsonyi bónuszt.

Jövőre szerintem lelépek innen.

2019. dec. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
24%
Hadd gratuláljak abból a neves alkalomból, hogy te vagy az 5000., aki az utóbbi tíz napban ezt, a világtörténelem menetét jelentősen befolyásoló kérdést feszegeti. Ha ennyire irigy vagy, válts, - menj el egy olyan helyre dolgozni, ahol naponta ötször megsimogatja a főnököd a buksidat csak azért, mert méltóztatsz elvégezni a fizetésedért a munkádat! Nem leszel előrébb azzal, hogy sírógörcsöt generálsz magadnak az itt olvasott "sikertörténetekkel", - vitatom az értelmét annak, amit csinálsz, de ha csak erre tudsz lihegni, akkor kérdezd meg (a hasonló társaiddal) ugyanezt még 3000-szer Újévig!
2019. dec. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
Balazska teged ki kene innen tiltani
2019. dec. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
44%
#9 Nem hinném, hogy ez Balázska, ez a kérdés nincs annyira sznob módon megfogalmazva :)
2019. dec. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!