Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogosan akadtam ki?

Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

Egyik kolleganőmnek elmondtam,hogy én tartok a főnöktől. Erre ő ezt elmesélte egy másik kolleganőnknek. Elkezdi: te tényleg tartasz xy-tól? de miért?

Jó azt nem mondtam kolleganőmnek, hogy ne mondja el senkinek, de nem értem miért kell elmondani. És totál kiakadtam. Jogosan? (amugy mondtam már el neki 1-2 dolgot, de azt senkitől nem hallottam vissza..)


2019. dec. 12. 06:42
 1/3 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
80%

Jobb tisztázni az ilyet előre, hogy ez bizalmas infó és ne adja tovább senkinek. Lehet neki ez egyáltalán nem tűnt bizalmasnak, ezért adta tovább könnyedén.


Én is jártam már így sokszor, adtam is infót ki, amin kiakadtak és az én bizalmas közlésemet is adták már tovább.

2019. dec. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Nem, nem akadtál ki jogosan, mert ebben az országban élsz - feltételezem, tartósabb ideje - és itt alap, hogy amit két ember tud, az már nem titok. A titkok tárháza addig működik rendeltetésszerűen, amíg jó a viszony két ember között, aztán fordul egy 180-ast, amikor megromlik az említett két ember személyes kapcsolata. Remélem, tanultál az esetből, - a komoly titkairól normális ember senkinek, még önmagának a tükör előtt otthon sem beszél!
2019. dec. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%
Most megtanultad, hogy munkahelyen csak azt szabad elmesélni amit szeretnéd ha mindenki tudna másnapra. Még örülj, hogy ennek az imformációnak nem volt rád nézve negatív tartalma.
2019. dec. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!