Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Jogosan akadtam ki?

Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy ismerősöm, akinek meséltem egy fiúról, hogy milyen jól vagyunk, helyes is, össze jönnék vele. Csakhogy meleg. Erre röhögött, hogy hogy lehet valaki b..i? Mondom nem b..i, hanem meleg. Mondja ugyanaz. Mint a nigga meg a feka az is a feketét jelenti. Erre én kiakadtam, hogy akkor is, hogy lehet ilyen sértőn nevezni valakit? Nemhogy társaságban, még magamban sem használom ezeket a szavakat! És nem is a szavakkal van a a gond, hanem hogy sértően használja másokra!

14/L


2017. jún. 18. 22:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%

Meleg a tengerpart, homoszexuális az, aki a saját neméhez vonzódik.

Ennyi erővel beléd is lehetne kötni.

(bár a mindennapokban én is a meleget használom)

2017. jún. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%

Hát a bu*ikat én is utálom , nincs mit szépíteni a dolgon .

Ha nem tetszik *ard le , de a bu*i az bu*i ...

16/f

2017. jún. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Igazad volt, hogy kiakadtál. Az látszik belőle, hogy már ennyi idősen is sokkal értelmesebb vagy egyes ostoba felnőtt embereknél. Hiszen tudod mit jelent a hátrányos megkülönböztetés és a tolerancia (nézz utána a neten ezeknek a szavaknak, hogy mi a jelentésük), valamint tisztában vagy azzal is, hogy másokat kigúnyolni olyasmi miatt amiről nem tehet nagyon rossz és kulturálatlan dolog. Biztos nagyon megbecsülésre méltó, mások számára értékadó felnőtt válik majd belőled.
2017. jún. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

3-as, miért ne lennék toleráns?

(első voltam)

2017. jún. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%

# 3


Ilyen gondolkodással pár év múlva pedókat, tömeggyilkosokat...stb is véded, mert nem tehet róla? :DDD

2017. jún. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
10%

Ezen még én is röhögtem, mert miféle vaksi pita az ki nem vesz észre egy "radiátort" és még kalimpálni is akarna vele...:DDDD


Nem vagy értelmes, mint dicsérnek, hanem éretlen-tudatlan;)

El kell fogadnod, hogy van több jelző is dolgokra és mind ugyanazt jelenti;)

2017. jún. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%

Ne keverjük össze a szezont a fazonnal! A tömeggyilkosok, pedrók, valamint a színesbőrüek között nagyon nagy a különbség. Előző kettő tehet arról, hogy azzá vált, utóbbiak meg nem tehetnek arról milyennek születtek.


Egyébként kiskorúak szándékos erkölcsi félrevezetése bűncselekmény, tehát aki kifejezetten pl. színesbőrüek vagy homoszexuálisok ellen lázít fiatalokat, az előbb-utóbb a rendőrségen fog kikötni, ahol nem igazán lesznek szívélyesek vele. Ez csak onnan tudom, hogy dolgoztam ott és láttam hogy könyörögnek az anyjuk után a hülye bőrfejű gyerekekek, amikor oda vannak bilincselve a fogda padjához.


Első, nem rólad van szó, amit írtam nem a Te hozzászólásoddal kapcsolatos, tehát egy szóval sem mondtam azt, hogy a tolerancia mint olyan ne lenne rád jellemző. Akinek valami nem inge, ne vegye magára.

2017. jún. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled, de sajnos ilyenkor (/így gondolkodó emberekkel) nem lehet mit tenni. Legalábbis én még nem jöttem rá.
2017. jún. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Én elfogadom darling, hogy vannak más megnevezések, de attól még szerintem sértők, essen már le :)

Ugyanúgy vannak más nevek is, nekem mégsem tetszik az Irénke, de a Dávid igen.

2017. jún. 19. 13:09
 10/14 A kérdező kommentje:
Az értelmes válaszolóknak meg köszönöm :)
2017. jún. 19. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!