Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van valami értelme Budapesten...

Van valami értelme Budapesten nettó 200 alatt AKÁRMILYEN állást meghirdetni, amikor úgysem lesznek jelentkezők ezekre a munkákra? Éhenhalni nem elég ez az összeg

Figyelt kérdés
2019. dec. 18. 15:15
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
68%

Azért aki nem albérletben lakik, annak ne legyen már annyira kevés a nettó 200!!

Én életemben csak pár hónapig kerestem annyit, zömmel kevesebbet, de még félre is tudtam tenni.


Egyébként rengeteg ember keres ennyit vagy kevesebbet (Budapesten).

Kb mindenki, akinek nem hasznos a végzettsége, de sajnos több közfoglalkoztatott is.

2019. dec. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
89%
Én pályakezdőként belementem egy nettó 186ezer forintos állásba 2018 januárjában, de mivel láttam, hogy a 10+ éve ott dolgozó kollégák is annyit keresnek, ezért másfél év múlva felmondtam. Mindenki jól járt, mert ők olcsón dolgoztattak, én viszont tapasztalatot írhattam be a CV-be. Azt azonban el kell mondjam, hogy nem volt egyszerű beosztanom a pénzemet és jelentősen alacsonyabb színvonalon kellett éljek, mint ahogy én azt elképzeltem. Pl azt hittem egyetemistaként, hogy ha elkezdek dolgozni, végre minőségi ételt ehetek és nem kell nézni az élelmiszer árakat, de nettó 186-tal nagyon nem ez volt a helyzet. Még mindig dolgozom ezen, hogy elérjem azt a szintet, merg ismét tanulok, hogy jobban keressek később.
2019. dec. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
89%
Hidd el, a vilag nem veletlenul mukodik ugy ahogy, ha valtoztatni akarsz mert valami nem tetszik, hajra probald meg, szervezz tuntetest, szakszervezeteket, elotted a lehetoseg, pampogni nincs ertelme, mellesleg ha valaki egyedul el, sajat lakassal (orokolt pl) es nem akarja megeroltetni magat, lehet meg orul is 160 nettonak ha olyan munkat vegezhet amit szeret .
2019. dec. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
85%

Mit szeretnél erőszakkal megoldani politikai síkon?


A versenyszférában a munkaadó és a munkavállaló közötti megállapodás tárgya a bér.

Bajban is lennénk, ha felülről mondanák meg, hogy a VERSENYSZFÉRÁBAN mennyit adjanak a cégek!

2019. dec. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
4%
Az a baj, h a netto 600.000 is bohóckodás az eu-s társakhoz viszonyítva...
2019. dec. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
70%

Nyugaton se fizet minden olyan jól.

Konkrétan programozóként itthon jobban lehet keresni mint kint,és ezt nem csak én mondom hanem sok kollégám,ismerősöm.

Nevetséges bérek vannak kint senior fejlesztőként,egy vicc kb.

2019. dec. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
78%
Ezen az oldalon senki nem dolgozna netto 500 000 alatt :D
2019. dec. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
89%
Van, simán lesz jelentkező. Saját lakással nettó 200.000-ból lazán meglehet élni. Vannak ismerőseim, akik vidékről költöztek Budapestre, albérletbe és sokan gyorsan csak kb. ennyiért találtak melót. Utána persze továbbléptek, de addig elvoltak vele.
2019. dec. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
91%
Kezdő tanárok nettó 140-et keresnek és mégis találnak embert.
2019. dec. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
70%
Olyan munkáknál hirdetnek ennyit, ahol ők is tudják, hogy általában nem hosszú távra terveznek vele, akik elvállalják, de mindig van ember, aztán van, aki hosszú időre benne ragad, de sokan átmenetileg is belemennek ilyenbe.
2019. dec. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!