Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, hogy az ember...

Miért van az, hogy az ember főnökként azt érzi, hogy az emberektől nem lehet tanulni semmit?

Figyelt kérdés
Mindenki, aki belép az èletemben, annak az emberek valamilyen jelentőséget tulajdonìtanak elmondásuk szerint.Viszont, én nem gondolnám azt, hogy erre különöskèppen figyelmet kellene fordìtani. Az a tudás, információtár nem fog bővülni attól, ha megismerek valakit. Mit gondoktok erről?
2019. dec. 19. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy szélsőségekben gondolkozol.

Egyik hozzáállás sem helyes maradéktalanul. Egyáltalán nem biztos, hogy aki az életedben feltűnik, annak bármi különös jelentősége lenne (lehet, de nem szükségszerű); de azt is butaság gondolni, hogy egy ember megismerésével nem nő valamilyen ismeretanyagunk. Ismeret alatt pedig nem csak a szakvizsga lexikális anyagát kell érteni. ;) Nem ritka az sem, hogy egy-egy beszégletés, egy-egy sztorizgatás alkalmával megemlítődnek olyan információk, amiket még akár a munkában is felhasználhat az ember. De már az is az ismeretek bővülését jelenti, ha rálátást nyersz mások életére, "világára".

... bár szerintem egy valamire való főnöknek ezzel messzemenően tisztában kéne lenni.

2019. dec. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Főnökként az ember azt hiszi mindent tud. Vezetőként pedig tudja h semmit.
2019. dec. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindig rá lehet csodálkozni, hogy ugyanazt a dolgot más ember mennyire másként éli meg.
2019. dec. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Winni Spinzo ***** válasza:

Ez egy tévképzet eredménye vagy a vak hité..

"Én már mindent tudok". Ez megy a fogéknyság, a befogadóképesség rovására. Szerintem de csak egy bolond vagyok :)

2019. dec. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!