Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet megoldani a diákmun...

Hogy lehet megoldani a diákmunkát ha egyetem mellett heti 6-7x edzek és tanulni is kell? Az edzésből nem engedek!

Figyelt kérdés

2019. dec. 19. 21:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
39%
Aludj minden nap 4 orat es edz akkor amikor aludnank. Amugy meg nem tudom mit varsz tolunk. Ha tudod a megoldast de nem akarod akkor mi ezzel mit kezdjunk?
2019. dec. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Sehogy
2019. dec. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.


Egyébként,ha csak heti 2-3szor edzenél akkor is nehéz lenne:)


Azért pihenj is,mert a túledzettség nem jó,szükség van regenerációra.

2019. dec. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Dominik, te vagy az? :'D Ismerősöm akit így hívnak pont ilyen, heti 7-szer edz, igazi testépítő, egyetemista és még dolgozni is akar mellette, de mivel nincs ideje, ezért órákkal és antik dolgokkal kereskedik, olcsón megveszi majd eladja drágábban. Szerintem próbáld ki, lehet neked is sikerülne így pénzt keresni.
2019. dec. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Akkor sehogy. Akkor éljél meg a heti 7 edzésből, gondolom akkor komoly sportoló vagy.
2019. dec. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
De miért nem lehet ezt csinálni?
2019. dec. 19. 23:53
 7/25 anonim ***** válasza:
9%

Kérdező,ha alkalmazott leszel,akkor sosem fogsz tudni edzeni,ennyit biztosan nem.


Akik heti 4-5ször a konditeremben vannak,azok vagy vállalkozók,akiknek más dolgozik,még ők edzenek.

Vagy valamilyen kötetlenül időben dolgoznak.


Ha alkalmazott vagy,munkaidővel akkor bizony a mókuskerékben nem lehet bírni ezt.


Arról nem beszélve,hogy az egyéb területei az életednek beszűkülnek,szórakozás,szociális élet.

2019. dec. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
9%
Ekkora baromságot egyetemistaként hogy lehet kérdezni... Mondjuk gyurma gyurkáktól agyat nem is vártam.
2019. dec. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
7es. 3 muszakban dolgozom, magamra fozok mosok egyedul elek. Heti 4-5x eljarok edzeni. Aki napi 8 orat dolgpzik, miert ne tudna eljarni?
2019. dec. 20. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

De miért kell olyan sokat edzeni? Versenysportról van szó?

Ha igen, akkor ne dolgozz, vagy esetleg vállalj korrepetálást vagy bármit, ahol te osztod be az idődet.

Vagy pedig tanulj jobban, hogy jogosult legyél ösztöndíjra.

2019. dec. 20. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!