Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a munkád? Szereted csinálni?

Mi a munkád? Szereted csinálni?

Figyelt kérdés
Mi alapján döntötted el, hogy ezt szeretnéd csinálni?

2019. dec. 28. 17:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Titkárnő vagyok. Nem szeretem, nem a szakmámban dolgozom. Kényszermegoldás volt pár évre.
2019. dec. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Szociális terület. Rühellem. Kiskoromban kórházak sűrű látogatása, empatikus hozzáállásom az emberekhez. Ma már ez utóbbi kezd nagyon csökkenni.
2019. dec. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
95%

Adminisztrátor vagyok egy hr cégnél.

Szeretem csinálni,de lehetne egy picit változatosabb.

2019. dec. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy idősek otthonában vagyok úszómester, vízgépész, de szoktam aquafitness órákat is tartani, illetve enyém a konditerem is. Néha vannak gondnoki teendőim is. Az eredeti szakmám rendszergazda, de abban sosem dolgoztam, anno gondnokként kerültem ide, de kellett egy úszómester, illetve vízgépész, nem volt a pozícióra jelentkező, úgy hogy leraktam ezeket, másik főállású gondnokot meg találtak. Szeretek itt dolgozni, vannak kötelező dolgok, pl víz értékeinek szinten tartása, ellenőrzése, gépészeti téren adagolók, szűrők karban tartása, kondi gépek, eszközök tisztán tartása, terület rendben tartása stb., de alapvetően én osztom be, hogy a munkaidő alatt mit mikor csinálok. A vendégek is, akik ide járnak kedvesek, inkább beszélgetni jönnek egymással, vagy velem, mint edzeni. A munkaidőm fix, túlórázni ritkán kell, csak akkor, ha takarítás miatt SOS le kell engedni a medencét. (Vagy ha nem SOS akkor évi 2-3 vasárnapi időszakos leengedés és takarítás)
2019. dec. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#14

Mi alapján döntötted el, hogy ezt szeretnéd csinálni?

Előtte határozott munkaszerződéssel dolgoztam egy fagyisnál, ide sűrűn kijártak az otthonból a dolgozók illetve a kijárós lakók, sokat beszélgettünk, már név szerint ismertem mindenkit, tudtam, ki mit fog kérni, el kérték a számom, és kora ősszel hívott egyszer az otthon vezetője, hogy mik a terveim, ha bezár a fagyis, lenne - e kedvem náluk folytatni... Azóta eltelt 10 év :)

2019. dec. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
71%
Orvos vagyok. Egy kis városi kórházban, sokat dolgozom, de a rengetrg munka ellenére mégis mindennap érzem, hogy szükséges, amit csinálok, hiszen az osztályon már alig van orvos.
2019. dec. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
71%

És mi alapján döntöttem el?

Komplex történet. Középiskolás koromban teljesen humán beállítottságú voltam, mindenáron a francia nyelvvel képzeltem el a jövőmet, mindig lekötött a tanulás. A természettudományos tárgyak is vonzottak, de akkor még eltörpültek a humán tárgyak mellett. A fizikát kifejezetten utáltam. Középiskolába kerültem, nyelvtagozatos voltam, biológiát pl. 10.-ig nem is tanultunk. 10. végén mikor gondolkodni kellett, hogy ki hova szeretne menni, apukám felvetette, hogy mi lenne, ha megpróbálnám az orvosit, érdekes, hasznos, ott is lehet rengeteget tanulni, és ha jó vagy, még karrierre is lehetőség van. Ekkor a szívem még mindig a nyelvekhez húzott, de faktra felvettem a biosz-kémiát, ami a mi sulinkban nagyon gyenge volt, érettségi előtt hatalmas lemaradásunk volt az anyaggal. Éreztem, hogy bukni fogom az egyetemet. Be is igazolódott, érettségi után olyan gyenge kémiát írtam, hogy nem vettek fel orvosira. A fakt miatt meg ez után kicsit viszolyogtam a kémiától, de érettségi után egy nagyon jó magántanáral rágyúrtunk, a következő vizsgakor nagyon jól ment a kemia, a bioszra is ráerősítettem a kimaradó egy évben, és teljesen biztos alapokkal jutottam be az orvosira. Az elmúlt 6 évben végig a kémiával való szenvedés tartotta bennem a lelket a nehezebb időszakokban. Közben imádtam az orvostudományokat, a közvetlen kapcsolat kialakítását a betegekkel, végül a legjobb döntésnek tartottam, hogy hallgattam apukámra, ő volt az egyetlen aki végig kitartott az orvosi mellett. Utólag visszagondolva nem választanék mást.

2019. dec. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Számlázó vagyok az egyik közműszolgáltatónál. Szeretem a munkámat és a kollégáimat. Megfizethetetlen, hogy minden hétvégém szabad. Nem ez volt a gyerekkori álmom, de úgy érzem, most jó helyen vagyok.
2019. dec. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!