Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondanátok vagy sem?

Felmondanátok vagy sem?

Figyelt kérdés
Véleményre lennék kíváncsi. 3 napja kezdtem egy cégnél, a kolléga 1 óráig ír egy 5 soros e-mailt angolul egy ügyfélnek. Megírtam egy 4 rövidke sorból álló emailt a kliens 2 kérdésére max. 5 perc alatt, az neki nem volt jó, átírta 15 sorra úgy hogy arra is valaszolt, amit a kliens nem kérdezett, tele nyelvtani hibákkal, például a position-t nagy P-vel. Kérdezi tőlem, hogy írnám én át, mondtam sehogy, nem tetszett neki, aztán mondtam más opciókat, ha már annyira akarta, de mindent amit mondtem az rossz volt neki. Elmondtam a véleményem, miért gondolom, hogy ez jó és hogy ez a 3. napom és hogy még csak tanulok és figyelek, hogy ők hogyan csinálják, mert majd akkor én is igyekszem úgy csinálni, hogy ne legyenek problémák. Ő erre felkapta a vizet és mondta, hogy ő nem fog mindent a számba rágni, stb., mondtam nem is kell de ha minden amit mondok rossz, akkor írja úgy, ahogy ő akarja, nekem úgy is jó, nekem mindegy. Erre nagyon mérges lett, elkezdett kiabálni én pedig kérdeztem, hogy mi a problémája velem, hogy beszéljük meg, mondtam, hogy minden rendben és hogy minden jó. Ő nem akarta, mondta, hogy hagyjam őt békén és hogy mától semmit nem magyaráz nekem és hogy nem hagy gyakorolni, én meg kikértem magamnak ezt a hangnemet és ezt a viselkedést a 3. napomon egy idegentől, elmondtam neki a véleményem, persze nem kiabálva, addig a szintig nem megyek le. Úgy éreztem magam mint egy óvodában. Dolgozott, nem szólt hozzám, felkaptam a cuccaim, megköszöntem az eddigi segítségét és elmentem. Ő rajta kívül senki nem tud betanítani, mert ez egy kis cég 6 emberrel és csak ő van ebben a pozícióban. Maradnátok ezen a helyen vagy sem?

2019. szept. 4. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Félti az állását tőled. Csak van ott egy főnök, nem? Ne csinálj semmit. Ha megkérdezik miért nem akkor elmondod, hogy nem tudod hogyan kell és az okát is.
2019. szept. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Még korai lenne!


A 3 hónap próbaidő alatt ráérsz,akár az utolsó napon is!

2019. szept. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én inkább beszélnék a főnökkel, hátha tud segíteni.
2019. szept. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A főnök nem volt ott én meg elhamarkodottam mérgembe megírtam neki, hogy ilyen körülmények között nem tudok és nem is akarok ott dolgozni. Talán ezt basszus rosszul tettem :(
2019. szept. 4. 17:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát nem így kellett volna, hanem nyugodt hangnemben személyesen. Így lehet te húzod a rövidebbet sajnos.


A helyedben én várnék, meglátnám, mi lesz ebből.

2019. szept. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez milyen munkakör? Sajnos ezt elcseszerintetted pedig te voltál a jobb pozícióban.



Elég lett volna higgadtan közölni a szituációt a főnököddel, aztán lehet hogy megkaptad volna morgós marci pozícióját.


Mindenképp beszélj a főnököddel, meséld el neki és mondd meg hogy ideges voltál mert új vagy.

2019. szept. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Abbol nem is szokott jo kisülni amikor hülyék tanitanak be.

Nekem is volt olyan munkahelyem (eladpi), ahol a kollektiva minden sz.rnak kihozott, mindenért orroltak, a vezetö hülyét csinalt belölem olyanokkal hofy ötször is odaküldött Ugyanahhoz a vevöhöz h kerdezzem meg segithetek e. Ötször is megkerdeztem es köszönte nem kéri. Erre mégis kihoztak annak h en nem akarok segiteni.

Folyamatos stressz elnyomas.


Es nicsak. Ezutan kerestem masik allast kapasbol vezetönek tettek be, duplaztam a havi bevetelt, 3 honap alatt màr, ugy imàdtak a tulajok, hogy azota is varnak vissza.


Magyaràn nagyon nem mindegy a kollektiva sem abban, hogy valaki ki tud bontakozni es vérprofi lesz, vagy csak az utàlkozas megy.

En gyülölöm ha primitivekkel kell dolgozni

2019. szept. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!