Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már ilyen munkatársad?...

Volt már ilyen munkatársad? Hogy kezelted?

Figyelt kérdés
Van egy ffi munkatársam, aki mindig annak ad igazat, akivel éppen beszélget. Ezzel eddig nincs is gond. Viszont, ha éppen mással beszélget, akkor az előző beszèlgetőpartnert illeti negatìv jelzőkkel, akinek igazat adott. Munka közben figyelgeti, hogy ki, hány órát dolgozhat a munkaidejéből, de ha megnézzük, hogy mennyi előkészületet csinál másnapra, akkor azzal nem büszkélkedhet. Hogyan viszonyulnátok hozzá?
2019. dec. 30. 11:46
 1/5 Blade Bone ***** válasza:
Semmit, én is így szoktam mert nem érdekel sok esetben amit mesélnek. Másokat viszont nem szoktam kibeszélni, ehhez nyomós ok kell, és ha ez meg van már nem érdekel mit fog hozzászólni az illető.
2019. dec. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Mindegyik munkatársam ilyen. 5-en vagyunk portások. Mindegyik kibeszéli a másikat a háta mögött, panaszkodnak a másikra. Szemtől szemben viszont megy a nyali.

Én úgy kezelem hogy nem mondok el magamról semmi privát információt, próbálom lesz4rni őket amennyire lehet

2019. dec. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberrel nem jó, ha bármilyen személyes információt megosztasz, - de nem lehet senkivel úgy dolgozni, hogy napi szinten némaságba burkolózunk, szakmai, esetleg semmitmondó, közömbös témák (időjárás, árváltozás, könyvek, filmek) érdemes beszélgetni. Bármit is teszel, az ilyen mindig fog szőni mindenkiről összeesküvés elméleteket és azokon fog csámcsogni, mert ettől érzi magát valakinek, ill. okosnak.
2019. dec. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Nem az, hogy volt, hanem a legtöbbjük ilyen. A 8 elemistől az többdiplomásig. Másokat kibeszélni a hátuk mögött a legnagyobb magyar szokás.
2019. dec. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A jelenlegi főnököm detto ilyen! :D

A kollégákkal sem szabad semmi személyest megosztani, mert még aznap informálják őt. Jutalmat is azok közt osztja szét, akik megcsinálják az ő nemszeretem-feladatait.

Úgy viszonyulok hozzá, hogy már ott tartok: egy rossz megjegyzés, és írom a felmondást.

2020. jan. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!