Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Te mit szólnál hozzá, ha egy...

Te mit szólnál hozzá, ha egy munkatársad írna neked chaten, hogy ha nincs zsebkednőd, kérj tőlük nyugodtan, mert hallják, hogy szipogsz? Szerinted ez sértő vagy segítő felajánlás?

Figyelt kérdés
2017. aug. 4. 11:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

A pokolba vezető út is jó szándékkal van kikövezve...

Ha valakit egymagam(!) hallok, hogy szipog, akkor egymagam(!) odamegyek, és leteszek egy csomag papírzsepit az asztalára.

A chates felajánlás már önmagában feltételezi, hogy a kollektíva a szájára vette, hogy szipogok.

2017. aug. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen idegesíti őket,hogy szipogsz,vigyék magaddal zsebkendőt és fújod ki az orrod.Valóban elég idegesítő lehet,hogy egésznap szipogsz..
2017. aug. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

de jó munkahely, ennyire ráértek?


melyik munkahely ahol mindenki chat-el és ökörködni is van idő.


király.

2017. aug. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es! Van zsebkendőm, csak nagyon megfáztam most (egyébként a munkahelyi klímától), lassan egy hete egész nap orrot fújok és köhögök, megállás nélkül. Én elhiszem, hogy idegesítő, és biztos van olyan, hogy mással vagyok elfoglalva (mondjuk dolgozom)és szipogok, én elhiszem, hogy idegesítő, de ez az egész reagálás engem kiakasztott. Forduljak hozzáJUK. Meg írásban üzen. Ezek szerint én vagyok a téma a hátam mögött, azt érzem, amit az 1-es hozzászóló is írt. Mert a többi nem csámcsog az asztalnál meg nem vihog, és még sorolhatnám.
2017. aug. 4. 11:51
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hat igy h nem szemelyesen mondja en sertesnek vennem
2017. aug. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

#3 - pl egy hallássérülteket foglalkoztató cég irodája, ahol egyben hallók is dolgoznak. Itt kézenfekvő a chat, hogy a siket zökkenőmentesen értse, amit a halló közölni akar vele (és fordítva). Hovatovább, egy siket kollektíva egészen másképp működik, mint a halló társaiké, akik viszont minden büfögést, fingást, szipogást, nyammogást, flattyogást eltűrnek.

Persze ez már egy másik mese...

2017. aug. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

3-as. Ez nem Messenger, másfajta chat, a munkahelyünkön van külön Skype-jellegű chatprogramunk, ahol szakmai dolgokat szoktunk egyeztetni. Na de tök ritkán használjuk, olyankor is munkahelyi célokra, erre most fogad egy ilyen üzenet. Miközben két méterre ül tőlem fizikálisan.


Egyébként igen, látod, ennyire ráérnek.

2017. aug. 4. 11:55
 8/14 Keresztes Bence ***** válasza:
Menj beteg szabira
2017. aug. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Valóban nem egy kellemes dolog, ha egész nap szipogást kell hallgatni, viszont mindenki volt már náthás, tudhatnák, hogy ez ezzel jár. Ők is biztos szipognak náthásan, akaratlanul is, hiába van zsepijük, de tudod, sokan hajlamosak magukban a szálkát sem, másban a gerendát is... Ha annyira zavarja őket, lehetne annyi egyenesség bennük, hogy odamennek és személyesen közlik veled, nem pedig a hátad mögött susmorognak, így teljesen érthető a kiakadásod, sőt, én biztos nem is hagytam volna szó nélkül ezt.
2017. aug. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hétfőtől fogom kivenni az éves szabimat, egyben két hetet. Most nem vette volna jól ki magt, ha betegszabira megyek, mert eleve három hetet szerettem volna kivenni egyben, de afőnök nem engedte. Azt hitte volna, direkt íratom ki magam táppénzre. :(
2017. aug. 4. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!