Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A ház takarítás milyen melónak...

A ház takarítás milyen melónak számít, ha jól megfizetik? Kikapcsolja az embert, jól telik az idő? Mivel nem túl monoton, jobb mint egy gyári meló, nem?

Figyelt kérdés
2019. dec. 30. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó látni, mit alkottam a végén, szóval egész jó ilyen szempontból. Nem alkotói, de szépséget hozok vele a világba.


Ugyanakkor lekezelően is szoktak beszélni velem, de elengedem, mert nem miattuk, hanem a munka miatt vagyok melóban.


Meditatív. Én jót tudok közben gondolkodni és nem izgat más. Kikapcsol.

2019. dec. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Én utálok takarítani még magam után is nem hogy más után. A pénz ezen nem változtatna, ha rászorulnèk inkább más munkát választanék. De tesóm egy hotelban takarít ausztriában és jól elvan, szóval nem vagyunk egyformàk. Gyári melót végeztem, abból is van többféle de azt se csinálnám. De mindegy mert van akinek ez, másnak az a szimpatikusabb
2019. dec. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

A háztakarítás 100x jobb, mint a lakások takarítása.

Viszont ez a "jól megfizetik" nem tudom nálad mit jelent, szerintem nem fizetik meg jól.

2019. dec. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

3-as vagyok és kicsit módosítanék.

Tulajdonképpen annyit fizetnek, amennyit ez a munka ér, mert valljuk be, nem egy durranás a feladat gyakorlattal és megfelelő eszközökkel.

Csakhogy a kapott pénz ennek arányában nem sok, megélni belőle úgyszólván lehetetlen.

Akit ismerek, az 6 órában 60ezret kap és minden hétköznap megy.

2019. dec. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha szereted és bírod csinálni akkor jó, ha nem akkor nem.


Mi teljesen normálisak vagyunk a takarítónővel munkahelyen. Szerintem több megbecsülést kap mint néhány kolléga a másiktól.


Előző albérletemben is volt takarítónő akit 1,5 havonta hívtunk és elbeszélgettünk vele, míg takarított mi mosogattunk, meg ilyesmi.

2019. dec. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igazából itthon is szeretek takarítani, igényes is vagyok. De főállásban még nem csináltam. Valószínűleg ez is megterhelő lehet.

Ami még fontos, hogy nem itthoni munka, hanem külföld. Kiemelkedő fizetésért. Nem nyugat-európa.

2019. dec. 30. 14:24
 7/9 anonim ***** válasza:
A saját ütemedben tudsz dolgozni, saját magad osztod be az energiádat, ill. idődet, - meg fog várni az összes munka. A derekat nagyon igénybe veszi és vannak olyan fázisai, amely alapján simán rá lehet sütni, hogy monoton, de embere válogatja, hogy kinek, mi a monoton. Hálátlan, mert mire elégedetten körbe nézel, hogy milyen szépen megcsináltál mindent, addigra előkerül az ügyeletes állat, - akinek az a mentalitása, hogy te arra vagy fenntartva, hogy amikor odaszarik a lépcsőre, te még melegében felszedd, - és dobálja szanaszét a szarát, amerre lát, - de ilyen a popszakma, a farönköt hiába locsolod, úgy sem fog kirügyezni!
2019. dec. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jól fizet. Fizikaihoz képest. A megbízók általában genyók. Mindig találnak valami kifogásolni valót. Ezekre érdemes helyeselni, feljegyezni, hosszútávon bevonzani az ügyfeleket. Ez is egy folyamat, vannak leírásai, van tudománya, van mit tanulni róla, ki lehet tanulni. Lehet profin csinálni, akár megélni belőle. De hektikus. Kiegészítőnek való inkább.
2019. dec. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mármint órabérben jó. De mivel nem fix, ezért lesz szar.
2019. dec. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!