Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti éreztetek ilyet a munkahely...

Ti éreztetek ilyet a munkahelyetekkel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Pár hónapja dolgozom új munkahelyen (ez a negyedik munkahelyem), az előző háromnál ilyet nem éreztem, amikor belépek az irodába olyan furcsa érzés fog el, a kollégáim valamint a főnököm is távolságtartóan viselkedik velem, én próbálok nyitni feléjük, de folyton elutasítást kapok. Már ha belépek az ajtón gyomoridegem van.
2019. dec. 31. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Mert itt valószínúleg tényleg dolgoznod kell, nem a közeledésért, a napi pletyiért és bratyizásért adják a pénzt. Attól vagy ideges, hogy nem hajlandók a belső életüket megosztani veled? Menj be, dolgozz, csináld meg a feladatot, társalogj udvariasan és mérsékletesen, semmi több. Erről szól egy munkahely. Ha az eddigi 3 munkahelyeden másként volt, ott valami nagy gebasz volt.
2019. dec. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Ismerős. Volt ilyen élményem. Igaz, én csak 3 napig bírtam, és kiléptem. Már attól kivert a víz, hogy tudtam reggel mennem kell dolgozni oda. Pedig a kollégák nem bántottak, csak az én idegrendszerem, testem, lelkem tiltakozott nagyon. Szó szerint folyt a víz a hátamról olyan idegbe voltam. Kiléptem inkább..Jobb is volt.
2019. dec. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
Az egy munkahely, nem baráti társaság. Csináld amit kell és kész, ne nyomulj.
2019. dec. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egymással beszélgetnek, megvan ki kivel van jobban jóban, de valahogy én nem találom a helyemet. A főnököm is mindenkivel közvetlen, barátságos velem meg távolságtartó.
2019. dec. 31. 18:06
 5/10 anonim ***** válasza:

Én az összes munkahelyemen ezt éreztem, kivéve a mostanin.

Mindenhol iszonyúan távolságtartóak, volt ahol kifejezetten bunkók voltak velem már a legelső perctől fogva, pedig akkor még nem is ismertek, tehát nem lehettem nekik unszimpatikus sem. A mostani helyen sem barátságosak, de nem is távolságtartóak, olyan... semmilyenek leginkább. :) Itt inkább én vagyok a távolságtartó a többiekkel, mert már a többi helyen megszoktam, hogy ha barátkozni próbálsz mássokkal, akkor még inkább bunkók lesznek, úgyhogy ide már eleve úgy jöttem, hogy előre tudtam, nem fogok összebarátkozni senkivel sem.

2019. dec. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Velem is távolságtartóak, de én nem igazán nyitok feléjük. Szerintem ne törődj ezzel, f×d le, nem barátkozni megy az ember a munkahelyre.
2019. dec. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ilyen tré a hangulat. Akinek eltér a véleménye a Kedves Vezetőétől,annak reszeltek. Nem is érdekelne, de az értekezleten mindig kikéri mindenki véleményét. Nekem meg már nem volt türelmem ehhez a színészkedéshez. A többi nyaller úgy néz rám, mintha hívatlan vendég lennék , pedig végzem a munkám rendesen. Nem is maradok sokáig itt, az biztos. Ez sajnos benne van a pakliban minden új munkahelyen.
2019. dec. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az első félév nálam is ilyen volt a munkahelyemen. Én próbálkoztam. Nem mondom, hogy erőmön felül tepertem, de igyekeztem mindenkivel kedves lenni, érdeklődni, stb. Piszkosul megszenvedtették velem azt a fél évet, aztán amikor felmondott a közvetlen kolléganőm, akkor derült ki, hogy ő is alámtett azért. Amint az ő rosszmájúsága kikerült a közegből és rájöttek, hogy talán nem kell mindent elhinni rólam, elkezdtek az emberek nyitni felém. Megharcoltam érte, de mostmár nagyon szeretem a munkahelyem. 5 éve dolgozom ott. Egyébként látom az új embereken is, hogy alapvetően mindenkivel kirekesztőek a cégnél eleinte, de nyilván kifejezetten nem segítség, ha még valaki alájuk is ásna.
2020. jan. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen éreztem,megmagyarázhatatlan idegesség, szorongás volt bennem amikor mennem kellett.Nem a munka volt a gond,a kollektiva volt.Másokat háttérből szívattak nem látványosan de érezhetően cinikusak voltak.A főnöknővel jóban voltam de még az ő védelme se bizonyult hatékonynak a klikkesedéssel szemben.Talan nem is akart radikálisan fellépni. Más munkások is mondták van ott valami a légkörben ami nem jó. Nem az egyedüli voltam ilyen tapasztalatokkal.5,5 hónapot húztam ott le a kereset miatt nem bánom, szerencsére egy jobb helyre mentem onnan.
2020. jan. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pár hónapja dolgozom új munkahelyen (ez a negyedik munkahelyem)

-Én a 2 rózsaszín tb-s kiskönyv közepénél járok.


Nagyon jó munkahelyed van. Munkatársaid, főnököd nem szól hozzád. Pályát tévesztettél, neked olyan munkahely kell ahol emberekkel tudsz beszélni.

2020. jan. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!