Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Úgy tesz mintha nem bírna,...

Úgy tesz mintha nem bírna, közben meg ezzel próbálja elrejteni hogy tetszem neki? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Volt olyan hogy egy emberrel egy helyen voltunk evekig, nem bírt, oké, nem foglalkoztunk egymassal, de nem volt semmilyen fura érzésem.

Most meg.....

Van egy férfi, kb 1 hónapja vagyunk egy munkahelyen.

Az első perctől kezdve érzek valamit köztünk, és tudom hogy ez nem fog annyiba maradni. Nagyon jók a megérzéseim.

Van egy olyan érzésem hogy ő azért tesz úgy, mintha nem bírna engem, mert ezzel próbálja leplezni hogy tetszem neki.

Az első pár napban nem volt ez, de mostanaban nagyon szemtelen velem és csak velem.

Másokkal szépen beszél, velem meg mint egy kutyával.

Volt olyan hogy beszéltünk, és ott voltunk hárman volt egy csomó hely erre ő megált pontosan velem szemben kb 1 méterre, zavarban voltam át mentem a másik oldalra, erre ő ugyanúgy atjött és megint megált velem szemben.

Ha utálna a testbeszédje miért mondja azt hogy nem így van?

Akit utalok, nem álok szembe vele 1 méter távolságra....

De van olyan is hogy ott vagyunk négyen, mindenkinek elmondja munkaval kapcsolatban a dolgokat mindenkihez szól csak hozzám nem. De nézni néz.

Ha a többi fiúval beszélek és ő ott van látja, mindig megall megnézi mitcsinalunk, fura érzésem van.

Ja meg észrevettem, hogy emlékszik mindenre velem kapcsolatban, még az első napra is mikor oda mentem.

Én el hiszem hogy ha valaki nem bír, oké elfogadom, de ő ezt direkt csinálja szerintem mert tetszem neki.

Visszagondolva, nagyon sok ember volt iskolaba meg munkahelyen is aki nem bírt, de azokkal simán nem foglalkoztunk egymással, nem volt semmilyen fura érzés,nem zavart a másik hogy mit csinál stb mert egyszeruen nem erdekelt az ember!

De most nem ez van.

És nem tudom mi lesz ebből mert mi vagy nagyon összefogunk veszni mert ebből az lesz vagy szépen megmondom neki hogy hagyjon engem békén mert olyan szemtelen, beképzelt , flegma velem szemben hogy minden nap felrobbanok az idegtől.

Szerintetek tényleg nem bír?

Vagy az van amire én gondolok?

Amugy, nem azert írom ezt mert en szerelmes vagyok belé es annak orulnek ha tetszenék neki, mert ha bevalaná hogy mi a helyzet ,nem jonnek vele össze mert nagyon kiabrantultam abbol az emberbol.


2020. jan. 3. 00:46
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
Nem lehet hogy valaki befeketített előtte? Pletykált valamit, vagy hazudott rólad?
2020. jan. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Biztos hogy beszéltek rólam, és kavartak is
2020. jan. 3. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!