Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Otthagyjam most vagy később?

Otthagyjam most vagy később?

Figyelt kérdés

Családi vállalkozásba dolgozok.Keresztanyám a főnököm,de iszonyú mód piszkál minden miatt és fel szeretnék mondani.Nem tudom eldönteni,hogy ma vagy majd akkor amikor már van fixre másik munkahelyem.Múltkor kijelentette,hogy "les##arom,hogyha sír vagy bármi baja van,úgy csinálja ahogy én mondom".

Mindent próbálok jól csinálni,de mindenbe beleköt és olyanokat vár el,amit más se tudna.Anyám és nővérem is támogat a döntésbe,mert látják,hogy rám szállt,mert látja rajtam,hogy én nem szólok vissza csak tűröm és ő olyan,ha nem piszkál valakit akkor nem tud teljes életet élni.


2020. jan. 4. 07:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Hát én azonnal felmondanék
2020. jan. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
lelepni egy percet se varj
2020. jan. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%

Pont most volt nekem is hasonló "jó" munkahelyem. Én anélkül felmondtam, hogy lett volna másik, nem érdekel. Én sem bírom, ha minden miatt belém kötnek.

Én úgy vagyok vele, hogy valamit úgy is találok , plusz van egy-két telefonszámom, ha minden kötél szakadna.

2020. jan. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17%
Figyelj, ha itt keresztanyád csicskáztat akkor máshol is fognak csicskáztatni, állj a sarkadra és légy férfi vagy nő, mert igy mindenhol te leszel az akit majd ugráltatnak. Most megfutamodsz akkor máshol sem maradsz meg.
2020. jan. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem az a problémám,hogy ugráltatnak.Olvasd végig mégegyszer!

Akkor derült ki,hogy ilyen amint munkába álltam,előtte nem volt probléma vele,mert csak családi ebédeken találkoztunk és ki mondana nemet arra,ha a családtagjai bele akarnak vágni egy bizniszbe.Nyilván segíti őket.Egy másik munkahelyen felmondtam előtte,hogy a családdal dolgozhassak.

2020. jan. 4. 08:38
 6/12 anonim ***** válasza:
2%

olyan,ha nem piszkál valakit akkor nem tud teljes életet élni


Aha, és ezt senki nem tudta róla eddig, igaz?

2020. jan. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem,mert most mutatta ki a foga fehérjét.
2020. jan. 4. 08:47
 8/12 anonim ***** válasza:
45%

Kérdező, ne várj sok normális választ, mert az oldalon lévő emberek 80%-a irigy keserű életet él, és csak kötekedni járnak.

Én már csak azért is felmondanék, hogy kicsesszek a keresztanyámmal, amiért ilyen bunkó volt velem. Menj dolgozni a LIDL vagy ALDIba, 200 nettóért

2020. jan. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
4%
Lehet, hogy érdemes lenne előtte leülni vele megbeszélni, hogy miért érdemled ki tőle ezt a viselkedésmódot? Mit kellene változtatnod, hogy jobb legyen neki is, de neked is? Félő, hogy két szék közé esel, ha kiválsz, lehet, hogy csak megerősíteni szeretne az életre vonatkozóan ezzel a kemény stílussal.
2020. jan. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Erre a helyzetre a legmegfelelőbb válaszlépés az azonnali felmondás. Felesleges időt pazarolni arra, hogy még jobban kikészülj és ne is maradj a végén.
2020. jan. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!