Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Otthagynátok a munkát ha négy...

Otthagynátok a munkát ha négy lány közül csak ti lennétek kiközösítve? 20l

Figyelt kérdés

Rajtam kívül van ott három lány. Teljesen ki vagyok kozositve.

Hazudnék ha azt mondanám nem esik rosszul, de nem erdekel nem foglalkozok vele.

Csak ugye ezt a fonok is latja, es szemtelen, mert direkt ugy oszt be minket hogy harman legyunk egy nap es akkor meg teljesen kirekesztenek, mert ha csak ketten vagyunk még elmegy.

A munka em megeroltető, j is fizet viszont nem tudom így maradjak e. Mert a közeg......🤔


2020. jan. 4. 14:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és ők is ennyi idősek mint én
2020. jan. 4. 14:44
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Biztos, hogy otthagynám. 20 évesen még fiatal vagy, találsz olyan munkahelyet is, ahol nem tesznek tönkre lelkileg már fiatal korodban.
2020. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Nem. A munkahelyemre nem barátkozni járok, hanem hogy megéljek. Persze ha egyébként nincsenek barátaid meg életed úgy picit más téma. Én ilyen helyzetben csak akkor mondanék fel, ha van már biztos másik hely legalább ilyen fizetéssel, de ugye farancia ott sincs a jobb fej kollégákra.
2020. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%

Emiatt ne hagyj ott egy szuper munkát! Jól fizet, könnyű is.

Lehet, hogy maholnap már ott sem lesznek ezek a lányok, mert elmennek máshová dolgozni. Szard le őket, barátkozz a fiúkkal.

A főnök meg nem biztos, hogy direkt ki akar cseszni veled.

2020. jan. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát ez az....

Azt fogom csinálni hogy elmegyek más helyekre probanapra , es meglátom ott mi a helyzet és akkor lesz mihez hasonlítani, de ez borzalom ami ott megy

2020. jan. 4. 15:01
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de megmondanám az okát a főnöknek.
2020. jan. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ha otthagyom a főnöknek elmondom az okát de akkor is en leszek a hibás.

Amugy ők már evek ota ott vannak.....de remelem ott hagyják

2020. jan. 4. 15:36
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

Ismerős. Én is azért léptem le mert nem jöttem ki jól a kollégákkal. Nem voltunk rosszban, de jóba sem, semlegesek voltunk egymásnak. A társaságomat nem keresték ha csapatmunka volt akkor nem vettek emberszámba nem szóltak hozzám meg semmi. Amikor nem hivatalos céges csapatépítőt rendeztek így maguk közt egyedül engem nem hívtak meg ami szintén rosszul esett, amúgy sem mentem volna mert ilyen emberekkel akik első perctől kezdve szarnak a fejemre nem akartam velük bulizni meg semmit sem, de azért egy meghívás jól esett volna mégis csak, de nem leszarták. Egy ember volt az akivel jóba lettem és a mai napig tartom vele a kapcsolatot egyébként azóta már mindketten máshol dolgozunk. De az az egy ember akivel jóba voltam ő nem sokáig volt velünk egy csapatba mert másik terembe küldték. Akkor úgy volt hogy én is átkerülök egy másik terembe azt még meg akartam várni mert állítólag jó helyre kerültem volna, az ottani vezetőt ismertem is nagyon rendes ember volt, meg 1-2 srácot akivel szünetekben beszélgettem mondták hogy ott náluk jó sorsom lesz. Egyedül arra vártam hogy átkerüljek mert említették hogy ha arról van szó akkor engem tennének át és hogy vállalom-e egyáltalán mert kérdezték én meg igent mondtam. De nem lett belőle semmi, amikor rákérdeztem hogy átfogok-e kerülni vagy sem akkor annyit mondtak hogy egyenlőre nem tesznek oda senkit mert pont annyi munkájuk van ahány emberük így felesleges lenne oda plusz ember, én meg akkor döntöttem úgy hogy beadom a felmondásomat, amit kérnek felmondási időt ledolgozom mert akkor már túl voltam rég a próbaidőn, és akkor keresek másik helyet. Persze amikor leszámoltam akkor a többiek megtudták persze nem tőlem, akkor érdekes módon egyből jöttek oda hozzám hogy miért megyek el? milyen melót találtam? velük van-e a bajom? vagy mi? a vezetőm is értetlenkedett mert jól dolgoztam, probléma nem volt velem, nem értette hogy most miért akarok pattanni. Én annyit mondtam mindenkinek családi okok miatt kell váltanom és olyan helyet kell keresnem ahol állandó délelőtt tudok járni mert csak ez az egy megoldás van aminek én sem örültem de nem tudtam mit tenni. Persze ez kamu volt hogy ne értetlenkedjenek, ezt meg megértették és nem is izéltek rajta, aztán örültem is amikor végre vége lett az utolsó munkanapomnak és elmehettem. Elköszönni elköszöntem tőlük mert jól nevelt vagyok, Ők is korrektek voltak akkor legalább ilyen téren, és ennyi.

Más munkahelyeken ahol dolgoztam ott nem volt ilyen problémám, és most így jó pár év után visszagondolva nem értem miért volt ott más meg ennyire rossz és más más helyeimen ahol nagyobb is volt a feszültség a vezetők hülyeségei miatt, meg más dolgok miatt ott meg érdekes módon mindenkivel kitudtam jönni valamilyen módon.

2020. jan. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Előkerestem egy règi kérdésem, ami kb erről szópt: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__.. Úgy kikészítettek lelkileg, hogy életem legrosszabb egy hónapja volt ez.
2020. jan. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kezeld okosan a helyzetet.


Akkor szokták a régi munkatársak az új kollégák beilleszkedését szabotálni, ha attól tartanak, hogy az olcsóbb, lelkesebb új kollégák sikeres beilleszkedése után az ő munkahelyük kerül veszélybe.

Ilyen főleg ott fordul elő, ahol a munkakör nem igényel hosszú betanulást, speciális szaktudást, tartani kell egy régi munkatársnak attól, hogy új kollégája pár hónap múlva vele teljesen azonos teljesítményt tud olcsóbban nyújtani a cégnek.


A főnököd valószínűleg úgy van vele, hogy megkaptad a lehetőséget az alkalmazásoddal, innentől csak rajtad múlik, hogy hogyan boldogulsz.

Van olyan csaj, aki ezt a helyzeted simán megoldaná.

(Pl. megfúrná a prímet vivő csajt, a másik kettő közül meg az erősebbnek behízelegné magát, elültetné benne, hogy neki kéne összefogni a csapatot, a harmadik is őt jobban kedveli. Ezt akkor le lehet hatékonyan kivitelezni, ha a prímet vivő csaj már egy kicsit a főnökkel is elszemtelenedett, akkor a háttérből a főnök is mosolyogva figyeli a cicaharcot.)



42F

2020. jan. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!