Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi miatt lettem neki ennyire...

Mi miatt lettem neki ennyire fontos?

Figyelt kérdés

Férfi kollegámról van szó, én nő vagyok, de vonzalom kizárva.

Egyre közvetlenebbé vált velem, bár kicsit távolságtartóan kezdődött az elején. Mostanra úgy bánik velem, mintha nagyon-nagyon közeli barátok lennénk.

Nem hozzá voltam beosztva betanításra, viszont sokkal többet tanított, mint a mentorom.

Konkrétan ha leejtem a tollam, odaugrik és felveszi, hoz nekem kávét, amikor az egyik kollega bunkózott velem, kiállt értem.... nem hinném, hogy vonzalom, hanem furcsállom hogy ismeretlenül ilyen hirtelen ennyire közel kerültünk. Vagy valóban vonzódna? Nem vagyok szép lány.


2020. jan. 4. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy csak szimplán bír. Ez nem feltétlenül jelent semmit.
2020. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Neked mért szoktak fontossá válni emberek? Neki is pontosan ugyanazért. (Lehet jó melósnak tart és szeretne megtartani, lehet vicces vagy, szórakoztató, lehet tetszel neki, lehet bármi ...)

Eleve sok olyan ember van akinek idő kell arra, hogy megnyíljon, szóval az hogy változott a viszonyotok nem sok mindent jelent.


Eleve miről szoktatok beszélgetni? Az is sokat elárul, hogy miként tekint rád.


Én a helyedben arra figyelnék, hogy viselkedik másokkal.

Ha tényleg kivételezett helyzetben vagy akkor meg lehet tovább gondolkozni, hogy miért is.


Ha tetszik neked akkor próbálhatsz te is kedvesebb lenni, apró jeleket adni számára, hogy többre is vevő lennél.

2020. jan. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"vonzalom kizárva."


És mégis miért? Nőj fel...

2020. jan. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerinted nem vagy szép... Szerinte attól még lehetsz.
2020. jan. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!