Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen a diákmunka benzinkúton?

Milyen a diákmunka benzinkúton?

Figyelt kérdés
Diákmunkát keresek és láttam hogy vagy benzinkút. Igazából még jó is lenne meg érdekel. Nagyjából mit kéne csinálni mert ahogy látni szoktam túl sok meló nem lehet. 16 éves kortól keresnek 17 vagyok így elvileg nem mehetnék kasszába. Mit kéne csinálni?

2020. jan. 4. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem inkabb menjel aludni holnaputan iskola. Tanulj amig vam ra lehetoseged, munka raer kesobb is
2020. jan. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam diákmunkában (is) benzinkúton. Attól függ, mennyire forgalmas, én egy nagyon nyugis kúton voltam, a munkát (takarítás, árutöltés) hamar meg lehet csinálni, utána csak kasszázni kell meg kiszolgálni. Én mondjuk jellemzően éjszakás voltam, a nappal pörgősebb kicsit. Amíg csináltam, szerettem, de újra biztos nem csinálnám. :D
2020. jan. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg egy kevés árú feltöltés némi takarítás.

Szél védőmosás.

Semmi extra.

Mivel kiskorú vagy és nincsen balesetvédelmid meg ami kellene egy kútra így tankolnod se szabad majd.

Hivatalosan.

2020. jan. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves Anonim, aki szerint tanulnia kellene a fiatalnak! Remélem hallottál már szükséghelyzetről. Nem tudhatod milyen anyagi körülmények között él. Ne törj pácát mások felett, feletted sem tette senki. Főleg nem úgy, hogy arcod sem vállaltad... gratula.
2021. máj. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Bocsi, ne haragudj, lehet már nem aktuális. Úgy tudom kasszában 18 éves kor alatt nem dolgozhatsz, így lehetséges hogy maradna neked kutas munka, mitn fiatal. De mivel egy éves a poszt, így feltételezem elmúltál 18,de lehet ez már számodra nem aktuális. Nem ördőngösség a kassza, de nem mindenkinek megy. Most én is benne dolgozom, azzal kell számlni hogy agyilag eléggé fárasztó, oda kell figyelni, kipihenten kell dolgozni. :) Remélem segítettem kicsit.
2021. máj. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!