Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jelentkezzek még az általam...

Jelentkezzek még az általam oly rég megcélzott állásra vagy nem?

Figyelt kérdés
1 éve minden alkalommal amikor hírdet az egyik autóalkatrészes cég mindig megpályázom a kiszállító állásukat, írják, hogy 2-3 éves jogsi kell, akkor még csak 3 éves volt és mellé érettségi (nem mintha sokat jelentene) , visszajeleztek, hogy "nem rám esett a választás" közben megcsináltam a C jogsit, akkor is pályáztam, ismét azt írták "nem rám esett a választás" most 4 éves jogsim van és már ce kategória szerepel, mivel érdekel a sofőr szakma, de azt gondolom hiába, mert (nem akarok leszólni senkit) ismerősöm akinek "csak" 2 éves jogsija, és 8 általánosa van Őt felvették, ami nem baj sőt. Kezdem azt gondolni, hogy már felesleges pályázni erre az állásra, valami baj lehet velem, sanszos az, hogy kövér vagyok, vagy 22 éves létemre kinézek 16-nak és azt gondolják kamu.
2020. jan. 8. 07:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Megpályázhatod újra, de nincs sok értelme. Bárdiék lóti-futi állására elég a 8 általános 2 éves B-vel, akinek csak ennyije van, nem fog pattogni, mert ezzel a végzettséggel csak gyárba, szalag mellé mehet, az pedig még rosszabb. Nálad viszont fennáll annak a lehetósége, hogy megunod a csicskamelót és lelépsz máshová a C+E jogosítványoddal.
2020. jan. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja ehhez már túl képzett vagy, meg amúgy se alázkodj meg szerintem. Fel vesznek téged jobb helyre is soförnek úgyis.
2020. jan. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ennyire lejött, hogy Bárdi? Unixhoz is jelentkeztem, sőt még Balaton (tó) környékén meghírdetett melóra is, már készűltem, hogy a nyaralónkba lakok, mobilnetet meg még egy laptopot is vettem, erre csak nem engem hívtak fel, még interjún sem voltam. Még pékségbe kiszállítónak sem kellek.. bár ott egyszer voltam interjún, érettségi után 3 nappal amikor még életembe nem vezettem nagy autót, akkor egy 3.5t furgont adtak és körforgalomba rámentem a padkára :( azért nem vettek fel szerintem. (Bár jobb is, fizetést otthonról kellett volna hozni) .
2020. jan. 8. 08:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Mind a kettő moslek cég
2020. jan. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen sofor allast akarsz? Lehet, hogy tobbfele allas kozott kellene keresgelned.
2020. jan. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg elég gyenge minőségű az önéletrajzod
2020. jan. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mást nagyon nem értek, meg nincs 1-3 év terület képviselői végzettségem.


Mondjuk igaz, hogy gyenge, mit írjak bele?

Nem rég azt is megszívtam, hogy "nagyfokú munkabírás" 12 órázásra akartak felvenni (4 órás bejelentéssel 'zsebbetöbbi )és csak interjún mondták, mondtam az nem jó, erre értelem szerűen "de hát oda van írva, hogy nagyfokú munkabírás" igen, kérem 8 órába. :D.

Nem vagyok én "zsebes" :-)

2020. jan. 8. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!