Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jelentkezzek sportboltba így?

Jelentkezzek sportboltba így?

Figyelt kérdés
Sportmárkaboltba jelentkeznék, de feltétel, hogy aktív sportoló legyek. Nem vagyok kövér, inkább átlagos, de nem a feszes testű kategória. Szerintetek jelentkezhetek így, vagy kinevetnek?
2018. jún. 20. 14:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%

Mit nem lehet egy olyan egyszerű kérdésen felfogni, hogy Aktív sportoló vagy-e vagy nem? Kit érdekel, hogy milyen löttyedt a tested, ha nem vagy aktív sportoló.


Sportruházat = sportoló ember. Te nem vagy az. Mit keresnél te ott? Te nem tudnál eladni pl. egy jó futó cipőt se, hisz még futni se jársz.

2018. jún. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hű, de morci valaki. Nem vagyok aktív sportoló, de voltam. De neked direkt rosszat adnék el:(
2018. jún. 20. 15:06
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem járok sportboltba, mert minek? Iszonyú árakon dolgoznak. Ha 5-6 évente betévedek, akkor is csak sportcipőt veszek, és ahhoz meg nem kell segítség.


Én nem hipermárkákban sportolok. A hipermárkák csak átb..szás.

2018. jún. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Amúgy a Decathlonról van szó, ahol szerintem ár-érték arányban nagyon jó cuccok vannak. A gerincferdüléses fájós térdemre itt találtam potom pénzért olyan futócipőt, amiben nem sírok 500 méter kocogás után a fájdalomtól.
2018. jún. 20. 15:18
 5/12 anonim ***** válasza:
Munkaerőhiány van. Főleg a kereskedelemben óriási a hiány. Azonnal fel fognak venni.
2018. jún. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem értetted félre? Nemcsak arról van szó, hogy érts valamennyire a sportokhoz, felszerelésekhez, esetleg legyen valamilyen mozgásfajta az életedben? Sokszor járok a dechatlonban, és szeretem, mert jó minőségű és jó ár/értékarányú dolgokat lehet kifogni, és nem minden eladó volt kigyúrt izompacsirta, leginkább átlagosak. De minden kérdésre tudtak válaszolni. Szerintem, ha értesz valamit a sportruházathoz, tudsz a sportokról beszélni, jelentkezz nyugodtan! Kinevetni biztosan nem fognak.
2018. jún. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A a, az elvárásoknák így volt írva, hogy aktív sportoló.
2018. jún. 20. 20:35
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam. Akkor, ha mozogsz valamit, pl. eljársz futni hetente kétszer-háromszor, vagy kondizni, vagy bicajozol, mondd el azt az interjún. Nem hiszem amúgy, hogy csupa olimpikon szolgál ki a sportboltokban. Valószínűleg csak a rendszeres mozgás az elvárás.
2018. jún. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát ez vicecs , mert én dolgoztam a Decathlonban és ez nem volt feltétel. Én nem voltam kövér, viszont túlsúlyos, és semmiképp sem sportos kinézetű. Így is felvettek.
2018. jún. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mondjuk tény, hogy az interjún bedobtam, hogy szeretem a labdajátékokat, meg szabadidőmben röplabdázgatok. ennyi elég volt nekik :D
2018. jún. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!