Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kell a mi rèszünket a...

Hogyan kell a mi rèszünket a jóból elkérni?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy több éve dolgozok egy helyen, már ezalatt az idő alatt raktam le jócskán az asztalra. Ezalatt az idő alatt, találkoztam a munkámra féltékeny főnökkel, basáskodó munkatársakkal, fukar főnökkel. Szeretnék sok-sok pozitìv élményt is. Ezt hogyan érjem el?
2020. jan. 8. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Menj el olyan helyre dolgozni, ahol normálisan kezelnek.
2020. jan. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Prezentàlàssal.

Altalaban a néma gyors preciz munkaeröt èszre sem veszik, de aki fennhangon közli pl hogy azt a tollat is én tettem arrebb en csinalom (a nagy semmit is kiemeli)azt neki àllnak dicsergetni.

2020. jan. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#2- es


:-)))))

Ezen nagyon jot derültem, mert az egyik kolleganöm ugyanilyen volt. Öneki tenyleg meg azt is megköszönte a fönök, hogy "odebb tette a tollat"

:-))))


Munkatarsaimnak is feltünt.


Aztan az egyik nap mar nem birtam tovabb es hangosan dicsertem magam.


"Ha mar engem senki nem dicser, hat dicserem magamat. Ezt meg azt nagyon jol csinaltam"


Kollegakbol kitört a nevetes, mert tudtak mire utalok.

2020. jan. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dicsérd magadat. A végén csak arra fognak emlékezni, hogy téged mindíg dicsérnek.
2020. jan. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4


:-))))))))))

2020. jan. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!