Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » E-mailben van lehetőségem...

E-mailben van lehetőségem felmondani?

Figyelt kérdés
Próbaidő alatt vagyok. Egyszerűen gyűlölöm a helyet, képtelen vagyok bemenni. Olvastam az Mt.-ben, hogy "elektronikus" módon is fel lehet mondani. Tehát hogyha én írok egy e-mailt a főnökömnek, hogy a munkaviszonyomat felmondom stb. vagy egy beszkennelt, aláírt felmondást becsatolok az úgy rendben van?
2020. jan. 9. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
jah, csináltam én is ilyet :D
2020. jan. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
65%

Szerintem személytelen.

Én annyi tiszteletet adnék hogy személyesen mondok fel, de ez csak az én véleményem.

2020. jan. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
nem ez volt a kérdés :D
2020. jan. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Személytelennek személytelen, de semmi kedvem emiatt beutazni a munkahelyre és újra találkozni olyan emberekkel (köztük a főnököm is) akiktől kiráz a hideg.
2020. jan. 9. 20:24
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Márpedig be kell! Próbaidő alatt vagy nem tarthatnak vissza ha ettől félsz. Nekem is volt olyan munkahelyem ahonnan sok embert nem bírtam de még is felmondtam személyesen. Úgy illik.
2020. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
40%
Imádom ezeket az okoskodókat, akik ilyenkor írják, hogy illik, meg be kell, mert emailben személytelen, stb. Nem ez volt a kérdés, mindenki döntse el maga, hogy mi neki a helyes, de ha undorítóan viselkedtek vele a próbaidő alatt, valamint a főnök is egy szemétláda, akkor nekem sem lenne kedvem bemenni és személyesen felmondani.
2020. jan. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
51%
A másik meg az, hogy ez az "ennyi tiszteletet adnék neki" téma már ott bukott, hogy ha fel akar mondani, főleg e-mailben, gyanús, hogy nem kapta meg ő sem a tiszteletet, szóval felmerül a kérdés, hogy miért kellene "tisztelettel" felmondani?
2020. jan. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nyilván nem tarthatnak vissza, ettől nem félek :) Egyrészt magyarázkodni nem akarok - hisz úgyis rákérdeznének mi az oka, esetleg győzködnének, mivel tudom hogy nehezen találtak olyat aki elvállalta. Másrészt nincs egy tárgyaló ahova el lehetne vonulni, a 20 másik kolléga előtt "20 szempár" kíséretében meg elég kínos lenne - főleg hogy nem bírom őket, röhögnének össze-vissza.


Tehát a kérdés az volt, hogy elég-e ha e-mailben elküldöm a felmondást, de ezek szerint igen. Van belépőkártyám, azt majd valamikor leadom a portán vagy feladom postán.

2020. jan. 9. 21:22
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Mindenképpen be kell majd menned még egyszer, hogy aláírd és megkapd a kilépő papírjaidat.
2020. jan. 10. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen :) Pl. Előző munkahelyemen postázták miután leadtam a belépőkártyát. Egyébként az nem baj, mert a HR teljesen más épületben van, ők rendesek voltak akkor is mikor felvettek, tőlük nem szorul össze a gyomrom.
2020. jan. 10. 07:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!