Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az hogy egyre több...

Miért van az hogy egyre több boltban nincsen telefon? Ez nagyon környezetszennyező így, mert mindenkinek kocsival kel odaugrani 10 bolthoz akár, hogy megtudják kapható e ott valami spec. Termék.

Figyelt kérdés
Pedig időveszteség az eladóknak ezzel a hívással nulla, mert ha telefonon kérdezi meg a vevő, az ugyanúgy 2 percig tart, mintha személyesen megy be és úgy kérdezi meg. Annyi hogy személyesen(kocsival) telepöfögtetik a városokat a boltokat sorban járók(vagy zsúfolt lesz a busz), és persze megy az idejük is.
2020. jan. 11. 15:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hát igen, de ahol nem így van, azok nem is problémásak, és örülök neki ha máshol nem így van ahogy írtam, ahol jól működik. De ahol így van ott szerintem nem ártana telefon, mondjuk kettő, egy az információhoz a vásárlóknak, egy meg az üzleti ügyekhez, pl.
2020. jan. 11. 17:48
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha meg nem vennék fel a telefont, amíg sorban állás megy, akkor meg az lenne a gond, hogy "akkó' meg minek van telefon".
2020. jan. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Aha, ez így van ahogy mondod. Úgyhogy nem tudom mi lenne a legjobb, mondjuk engem sose zavart ha nem veszik fel elsőre, úgy vettem mintha én most sorban állnék.
2020. jan. 11. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!