Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek is volt olyan, hogy a...

Nektek is volt olyan, hogy a munkahelyen valaki rátok förmedt, hogy miért nem köszönsz neki, de arról megfeledkezett, hogy a tiszteletet ki kell érdemelni?

Figyelt kérdés
2020. jan. 12. 08:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Amikor új voltam egy munkahelyen, első körben mindenkinek köszöntem. Ha valaki nem köszönt vissza, és nem volt eleve semmi kapcsolatom vele, azt megjegyeztem, és legközelebb nem köszöntem neki előre. Ha következő alkalommal ő köszönt, akkor természetesen viszonoztam. Egyébként nálunk a kollégák 95%-a fogadja a köszönést, 4% éppen a gondolatába méllyedt, azért nem, és van a maradék 1%, akivel nem kell foglalkozni.


Egyébként intelligensebb körökben ha nem köszönsz, akkor azt magukban megjegyzik, de nem teszik sose szóvá.

2020. jan. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a "tisztelet" kérdése egy h×g, mert ha egy munkahelyen van az ember a másikkal, akkor minimum a köszönés, mégha nem is dolgoznak együtt, de egy területen vannak. Tök nem a "tisztelettől" függ ez.
2020. jan. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!