Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik munkát választanátok...

Melyik munkát választanátok és miért? Konyhai kisegítő. Szobatakarító. Raktári munkás. Betanított pizzaszakács. Valakinek van ezen munkákban tapasztalata?

Figyelt kérdés
Persze nem lehet általánosítani, mert minden munkahely más. De pl a raktár az túl unalmas, nem? szemben egy konyhán azért pörgös, repül az idő
2020. jan. 13. 17:42
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Húha köszönöm a sok választ. Mindenki válaszában van igazság. Gondolkodom.
2020. jan. 13. 20:16
 12/12 anonim ***** válasza:

#9, te hol voltal 5 csillagos szallodaban? Mert ahol en, es az osszes ahova interjura mentem, 16-18 szobat akart, hogy kitakaritsak.

Es nem igaz, hogy neked kell a mosodat csinalni kisebb helyeken. En 4 vendeghazban is dolgoztam.

1 helyen csak a parnahuzatokat mostuk mi, a tobbiert jottek,

a masik 3 helyen az egeszet vitte a mosodas ceg.


Jelenleg ketten vagyunk 11 szobara,

a tobbi helyen 7 szoba egyedul, 9 szoba ket fore,

es 14 szoba 2 fore, de ebbol 6 az single szoba volt.


Egy luxus szallodaban viszont te takaritasz 16 szobat minimum. Es ugy hogy reggel kezdeskor legalabb 20-30 perc mire elkezdesz takaritani, 30 perc ebed szunet, es a nap vegen meg fel is kell tolteni a kocsikat, vagyis jo esetben is 7 orad van 16 szobara, vagyis kb 25 perc. Legutobb a Park Plazaba mentem interjura csoportvezetonek, ott a minimum a 18 szoba, de ott meg nekem is napi 80 szoba takaritasat kellett volna leellenorizni.

Es nekem meg a kollegakkal is mas tapasztalatom van. A kis helyeken baratsagokat kotottem. Oda valoszinubb, hogy nem csak romanokat vesznek fel (Angliarol beszelunk), mert a tulaj az angol, jobban szeretik a "civilizaltabb" embereket, akik tenyleg tudnak angolul. Egy nagy helyen, kb senki se beszel angolul, meg a fonokok is csak makognak, es hidd el, hogy a roman supervisor az meg fogja keseriteni a magyar eletedet!


A borravalorol meg annyit, hogy arra ne nagyon szamits.


Szoval a takaritasrol annyit, hogy ki kell fogni a jo helyet.

2020. jan. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!