Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti munkahelyen hogy oldjátok...

Ti munkahelyen hogy oldjátok meg a dohányzást? Hol dolgoztok?

Figyelt kérdés

Azokhoz szól a kérdésem akik függők, nem alkalmi dohányosokhoz, és nem is a nemdohányzókhoz.

Mennyire tolerálják a munkahelyeden a dohányzást?

Hányszor mész ki egy nap cigizni? Milyen időközönként?

Kaptál már fegyelmezést miatta?

Figyelembe vetted álláskeresésnél hogy lehet e dohányozni az adott munkahelyen?

Van külön kijelölt dohányzó hely a munkahelyeden?


2020. jan. 16. 13:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Jelenleg nem dohányzom (13 évig szívtam) ápolónő vagyok. Van kijelölt hely és ha a szitu engedi akkor mész ki amikor akarsz és addig vagy kint amig akarsz... Egy a szabály a betegekkel minimum egy ember legyen... Na persze hogy mindig a hülye nem dohányos... Engem zavar... Nagyon sokat kint vannak a kollegák egyszer lemértem napi 2! Óra a 12-ből amíg én dolgozok helyettük... Volt idő amikor csak azért dohányoztam hogy én is kimehessek... Szomorú hogy pont az eüben a cigiszünet jár és természetes de ha én amíg a kollegák kint vannak leülök már le vagyok cseszve hogy mit üdögelek nagyon ráérek... Engem személy szerint idegesít amúgy a nem dohányzokon kívül (ketten vagyunk csak sajnos) senkit sem érdekel
2020. jan. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!