Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogos, hogy emiatt rám haragsz...

Jogos, hogy emiatt rám haragszanak a kollégák?

Figyelt kérdés
Hármunknak kiadott a főnök egy feladatot, sürgős feladat volt, szoros a határidő. Én kezdtem a leghamarabb, kérdezte egy nap alatt mennyit tudtam megcsinálni? Mondtam, hogy öt ügyet meglehet, de akkor tényleg dolgozni kell. Másnap így adta ki a másik két kollégának, hogy ötöt adjanak le nap végén. Háborogtak is, hogy hát ez lehetetlen. Nem sikerült nekik, az egyik kettőt, a másik hármat tudott befejezni, amiért kaptak is a főnöktől, mert meg lehet csinálni az ötöt, ha a másiknak is sikerült. Ezért aztán rám haragudtak meg, de én nem tehetek róla, hogy gyorsabban dolgoztam, meg én nem kávéztam fél órákig és nem beszélgettem a folyosón. Úgy nekem se ment volna az öt. Most rám mérgesek, hogy miattam kapták a leb_szást, és most ők a "lassú" kollégák, én meg a "gyors". Pedig én csak csináltam, amit a főnök kiadott, betartottam a szüneteket és nem trécseltem, hanem dolgoztam. Ezért tényleg én lennék a hibás? Jogosan haragszanak most rám?
2020. jan. 18. 10:26
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

#20

Kis pénz, kis foci.

A fene sem fog megszakadni pl nettó 140 ezres fizetésért...

2020. febr. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Legkozelebb ha kerdi a fonok "Na hogy allunk, hogy allunk fiatalember ? "


Akkor te buszken kiallsz es azt mondod : "Remekul fonok, az egyik mar majdnem felig keszen van."

2020. szept. 15. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!