Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt az utolsó csepp a...

Mi volt az utolsó csepp a pohárban, ami miatt végül felmondtál?

Figyelt kérdés
Bennem is érlelődik, a kiállhatatlan főnököm miatt, az ügyfelek miatt,meg úgy maga az egész munkakör már nem jó,a hangulat se a legjobb a kollégák között,de az változó.Legfőképp a főnök miatt.. Már lassan napi szinten gondolok rá, hogy felmondok, de még nem volt olyan lökés, hogy na most jött el a pillanat... Munkát amúgy nézek folyamatosan közben....
2020. jan. 20. 13:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A belemet is kihajtottam, elismerést nem kaptam. Rajtam kívül még 3 kolléga volt, akivel "összefogtunk", és leléptünk. Magyarul kiba sztunk a főnökkel.
2020. jan. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nem fizettek ki rendesen azok a májfejűek
2020. jan. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az egyetlen kolléganőm akivel még lehetett eredményesen együtt dolgozni felmondott akkor tudatosult bennem, hogy itt az ideje nekem is távozni, a végső beszélgetésre pedig 1 hétre rá került sor, mikor a csoportvezetőnk egy újabb minimum 2 éves de teljesen értelmetlen projectet akart a nyakamba varrni. Meg kellett mondanom, hogy sajnos ebben rám már nem számíthat.
2020. jan. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen,nekem is az adta most ismét a löketet, hogy egy kolléganőm felmondott decemberben, akivel jóban voltam,szegény sokszor jött be hozzám sírva a főnök miatt... Nem sokan vagyunk, de emiatt többen is tervezik a felmondást..
2020. jan. 20. 13:18
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Ki akartak szervezni munkaerő-kölcsönzőhöz. Nem értették, miért vettem át fülig érő mosollyal a fölmondást+végkielégítést.
2020. jan. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Még nagyon fitala voltam az elsö munkahelyemnél irodában dolgoztunk. A fönök egy idióta volt. Àllandóan üvöltött, és a magán éltetét kellett istápolnunk(fiának munkát keresni meg ilyenek). Aztán egyszer mikor elkezdett velem üvölteni oknélkül, én vissza beszéltem neki, és haza küldött, hogy egy nap szabira tesz. Na akkor mondtam neki, hogy vissza sem jövök. Másnap elküldtem email-ben a felmondásomat. 3 nap múlva az irodavezetö hívott, hogy a fönök vissza akar venni menjek be. Sajna vissza mentem mert féltem, hogy nem fogok munkát találni. Itt csak is a jó kollégális viszony tartott.

Fél év múlva a cég elküldte a fele alkalmazottakat(4 onap múlva totál bezártak), és elküldtek engem is. Èletem egyik legboldogabb napja volt. 2!!! hét múlva már volt aláírt szerzödésem egy szuper munkáltatóval, több pénzért.(onnan költözés miatt jöttem csak el)


Aztán késöbb volt megint egy idióta fönököm. Ö nem kiabált, de egyszerüen minden fillér kicsúszott a keze közül. Szerencsére volt egy anya cégünk. Mikor a fönököm a 3-ik havi fizuval volt elmaradva bementem az anyacéghez és az ottani nagyfönököt(ismertem persze, napi viszonyba voltunk) kértem, hogy mivel felmondtam segítsen a fönökömtöl kicsikarni a 3 hónap fizetésemet...

Erre még aznap kitették a fönökömet. Engem megtartottak míg a céget felszámolták, és átvettek az anyacéghez. Azt a fönökömet azon a napon láttam utoljára mikor felmondtam neki.

2020. jan. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Deák Dominik 2020 ***** válasza:

Ritkán váltok. Az első esetben (5+ év) érzelmi okokból mentem el (számomra fontos kolléga helyettem olyannal alakított ki bizalmas viszonyt, akit utáltam). Ez hülyeségnek hangozhat, de megviselt és nem szívesen maradtam volna vele egy légtérben.


A második esetben (pár hónap) kb. minden rossz volt a munkakörtől kezdve a feketén kapott fizun át a távoli munkahelyig és akkor még nem beszéltem az elviselhetetlenül tahó kollégákról és főnökökről. Szinte azonnal új hely után kezdtem nézni.


Most sok év (5+ év) után újra az első sziutáció áll fenn, teljesen összetörtem érzelmileg egy bizalmasomnak hitt kollégám miatt és nem szívesen maradnék a továbbiakban.

2020. jan. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az egyik kolleganőm ugyanannyi premiumot kapott a cégtől mint én,csak kb egész évben helyette szivtam,ez volt az utolsó csepp amikor azt mondtam baccák meg,onnantól azt épitettem hogy le tudjak lépni.

Megjegyzem a tisztes kollega utánnam felmondott és az én csapatomból senki nem maradt a cégnél.

2020. jan. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a vicc, hogy en akartam eljonni es vegul ő rugott ki, de amugy sem mentem volna, tobb oka is volt.

A fonokkel olyan feszultseg volt koztunk, hogy nem bírtam rá nézni, nem tudtam hozzá szolni, ő se hozzám, nem szoltunk egymáshoz mikozben mindenki mashoz szoltunk, így nem tudtsm dolgozni.

Kollegák, kavartak, hazudtak, beszoltak ha valamit nem tudtam, eleg erzekeny vagyok nem tudtam elviselni

Es a hangulat sem kizaro ok, nem ereztem ott jol magam

Ja meg az is elég idegesito, hogy csak en nem cigiztem es nem jartam ki 20 percenkent, de mikor megaltam 1 percre ugy hogy kozben lett volna dolgom egybol rám szolt a fonok.

Nekem ez nem volt jó parti :))))

2020. jan. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Fizetés kevés volt mérnök létemre és egy kollégám hibázott egy közös projektben, mégis tőlem akartak levonni bért emiatt.
2020. jan. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!