Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit szóltak a munkahelyeden,...

Mit szóltak a munkahelyeden, amikor felmondtál?

Figyelt kérdés
Próbáltak marasztalni? Semlegesek voltak? Bunkók?
2019. jún. 12. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mert nem túl békésen váltunk el, én levélben mondtam föl és többet már be se mentem, ők meg levélben küldték a leszámoló papírokat, és így ment a levelezés hónapokig. :D egyikünk se akarta látni a másikat.
2019. jún. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudomásul vették. Korrektek voltak, a maguk szerény eszközeivel marasztaltak is, h gondoljam át még egyszer stb. Még sosem jöttem el konfliktussal vagy vita, elszámolási gond stb miatt. Minden régebbi munkahelyemmel megmaradt a kontaktom.
2019. jún. 13. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Én még távozás előtt jól megszivattam a kretén főnökömet. Mesterien csináltam, sosem derült ki, hogy én voltam a háttérben, utána még engem hivogatott a pasas, hogy tudnék-e segíteni valahogy kimászni a slamasztikából amibe került. Én persze megígértem fűt fát, de nem csináltam semmit. Végül a pofa megúszta, de rendesen megizzadt, meg is érdemelte.
2019. jún. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azt hittem,megrázza őket, de egy munkahelyen nem így van. Rengetegen mondanak fel, már sokszor végigjárták, elfogadták, kerestek mást a helyemre.


Volt egy bolt, ott jött ki kicsit bután, ugyanis volt egy kollégám, aki nekem szídta a főnököket, nekik meg engem. Közben jelentkeztem irodai munkába, jártam interjúkra. Egyszer vétettem egy apró bakit kasszazárásnál, ezt kasszanyitásnál kolléga észrevette, kijavította, ordibált velem, de baj nem lett, mert ő rögtön észrevette, kijavította és nekem is szólt, ami által a jövőben jobban figyeltem.


Nem is volt velem gond és az lett volna, hogy átírják a szerződést magasabb bérre, mert már egyedül lehettem volna bent, de ez a pasi elmesélte a főnököknek, hogy mit csináltam (ismétlem egyszer hibáztam és a hibám annyi volt, hogy 150 helyett 100-at írtam és utána soha nem hibáztam) akik a lábukat levizelték a gyönyörtől, hogy akkor azt mondhatják, nem találnak alkalmasnak, hogy egyedül legyek bent és így fizut se emelnek.


Ezt beközölték és utána jeleztek az irodai melóhelyről, hogy felvettek. Szóval fel is mondtam a boltban.


Én mindenképp felmondtam volba, mert irodában akartam dolgozni, de ők úgy értették, megsértődtem és amiatt mondtam fel.


Én magam kerestem a helyemre másik embert (egy barátnőmet), akit meghallgattak, szimpinek találtak, alkalmaztak és utána sokáig mondogatták, hogy kár, hogy az incidens miatt elmentem.

2019. jún. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!