Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt veled olyan, hogy felmond...

Volt veled olyan, hogy felmondtál és maradásra akartak bírni?

Figyelt kérdés
Miért mondtál fel és milyen szöveggel próbáltak visszatartani? Vagy rögtön beleegyeztek hogy mész és tudomásul vették?
2016. nov. 8. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Volt h kérdezték miért meg h kár meg h vixajöhetek... De nem térgyepelt senki le h maradj itt Kaszanova Leokádia xP
2016. nov. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én két helyen is felmondtam.mind a két helyen ekkor jött a szöveg, hogy "Jaj pedig pont most akartunk emelni a béreden."

Tehát pénzzel próbáltak visszatartani.

Elszánt voltam így csak a maximális felmondási időt tudták kihasználni.

Ledolgoztam aztán viszlát.

2016. nov. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt, hogy tudomásul vették, de volt 2 munkahely, ahol 40% béremelést ajánlottak a maradásért. Egyik helyen maradtam is ezért, a másikat már annyira gyűlöltem, hogy még havi 1 milláért se maradtam volna. Legtöbbször másik munkahely miatt mondtam fel, nyilván a több pénzért, de volt olyan is, hogy elegem lett a főnökből, és inkább éhen halok, minthogy még egy napot dolgozzak ott.
2016. nov. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kétszer mondtam fel, mindkétszer marasztaltak volna. Az elsőnél annyira berágtam, hogy bármit mondtak, azonnal eljöttem, igy hirtelen azt sem tudom, hogy milyen tipusú felmondás lett belőle :)

A másodiknál ajánlatot kaptam egy másik helyre, ott 5 ezer forinttal többet kináltak és igy beadtam a felmondásom. Akkor marasztalni próbáltak, mondták, hogy plusz 20 ezer, de nem hagytam magam, mert előtte évekig kértem, hogy emeljenek, és szartak rám. Persze ezt mondtam is nekik. Ez 2005-ben volt.

2016. nov. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt sokszor, hogy felmondtam, de 1x se marasztaltak. Általában ez úgy ment, hogy kidolgoztatták a belemet, nálam meg elszakadt a cérna.
2016. nov. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még nem jártam így, ha felmondtam, annak általában valamilyen kisebb-nagyobb csalás volt az oka vagy a túl alacsony bérezés, amit nem akartak megnövelni. Most viszont érdekes szituációban vagyok, mert bár nekem mondták azt, hogy megszűnik a cégnél a munkaköröm, és nem tudnak tovább alkalmazottként foglalkoztatni, még van x időm a cégnél, de a vezetők egy része, aki benne volt, már bánja a döntést.
2016. nov. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!