Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek szemétség ez a...

Szerintetek szemétség ez a hivatásos művészekkel szemben?

Figyelt kérdés

Egy rokon alkalmazott grafikus. Én nem. Ami engem illet, tudok rajzolni egy adott szintig szépen és tudom kezelni a grafikai programokat egyszerű felhasználó szintjén.


Ami őt illeti, nyilván profi.


Én teljesen más területen tanultam és dolgozom. Egy barát kérésére készítettem el pár egyszerűbb képszerkesztést. mindezért egy jó bon-bont és egy üveg bort kaptam, aminek nagyon örültem. Ennyit sem vártam.


Természetesen minden családban van olyan szómenéses aki szétkürtöli, ha valaki valamit alkot. Nem tudom, hogyan fogadta a művész rokonom, hogy csokiért űzöm a szakmáját, nekem mégis rossz érzés, hogy megtudta ő is. Pedig szívességet tenni jó dolog :S elvileg.


2020. jan. 26. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem szemétség, nem a kezei közül vetted ki a munkát, saját "megbízást" kaptál, a te dolgod, hogy milyen ellenszolgáltatásért cserébe vállalod el. Egyébként sok gyakornok is dolgozik apróságokért vagy sok pályakezdő, akik kihívást éreznek benne és jelképes dolgokat kérnek cserébe, szóval nyugi, semmi rosszat nem tettél meg nen is mondhatnak rád.
2020. jan. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ő valószínű nem vállalta volna el ennyiért.
2020. jan. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Amióta végzett, szeretne ebben dolgozni, de nem kap benne munkát. Mindenféle egyebet csinált már, csak ezt nem. Persze, nem vállalta volna bon-bonért, mert rendes munkát akar.
2020. jan. 26. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!