Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szemétség lenne ha nem akarnék...

Szemétség lenne ha nem akarnék szabadnap nélkül dolgozni mert beteg a kolléganő?

Figyelt kérdés
Túlterhelt vagyok.2 és 3 hétre jön meg a vérzésem.

2019. aug. 19. 18:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne szemétség? Emiatt nem vehetik el a pihenőnapod.
2019. aug. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen ha ők nem tudják megoldani az az ő bajuk.
2019. aug. 19. 18:37
 3/12 anonim ***** válasza:
45%

Senkit nem érdekel mikor menstruálsz, üdv a felnőtt világban.

Viszont ettől függetlenül a munkaszerződésed és a munka törvénykönyve szerinti szabadnap jár akkor is, ha más beteg.

2019. aug. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

3-as: felnőtt világban élek én is, és képzeld én KÉPTELEN vagyok dolgozni, amikor megvan. Endometriózisról hallottál már? Olyan fájdalmakról, hogy felállni sem tudsz és egy levél gyógyszer sem hat? Olyan görcsökről, hogy azt sem tudod összefosd vagy összehányd magad? Olyan vérzésről, ha felállsz egyből elázik minden? Annyi a szerencsém, hogy rugalmas a munkám, így nem gáz, ha kihagyok

1-2 napot és otthonról csinálom.

Bocsi, ennek nem volt köze a kérdéshez, de nagyon felba...ott a kijelentésed. Felnőtt világ.... :)

Kérdező, nem szemétség. A kollégák nem a barátaink kollégaként kezeld őket, ne tegyél feleslegesen szívességeket.

2019. aug. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%

#3: És gondolom erről van papírod, mint bármilyen más betegségről és a munkáltatód tudott róla amikor felvett/tájékoztattad amikor diagnosztizálták és ennek megfelelően módosítottátok a munkaszerződésed... Ez a való világ, lehet lepontozni ezt is ,meg felbaszni magad


#2

2019. aug. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

Agyaskám, hogyan dolgoznék otthonról, ha nem tudna róla a munkáltatóm? 😂 Nyilván van orvosi diagnózisom róla.

Nem értem, mit bizonygatod ezt a “való világ”osdit, a NAGYBETŰS FELNŐTT VILÁGODBAN nincsenek betegek? Speciális esetek? Akkora ignoráns, kötekedő paraszt vagy, hogy az hihetetlen.

2019. aug. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen így van,nem a barátaink-amikor kezdtem és új voltam mindenki cinikusan nevetett amikor hibáztam,mostmár látom én is az ő hibáikat a munkában.Ha ő nem jön a munkaadó feladata megoldani a helyzetet.Mellesleg a főnöknő se a barátnőm, hogy szívességet tegyek neki,nem az én bizniszem.
2019. aug. 19. 21:38
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
#6: Miért hisztizel? :) Pont azt mondom amit te. Neked egy diagnosztizált betegséged van, az nem ugyanaz a kategória, mint amiről a kérdező beszél.
2019. aug. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha személyeskedést csinálsz ebből akkor viszont csak rosszul jöhetsz ki ebből. Normálisan állj a dologhoz, mert könnyen megütheted majd a bokádat.
2019. aug. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem csinálok belőle személyeskedést egyszerűen caak jogom csak a szabanaphoz ami így is kevés ha még azt is kilöki az elég baj.Ha egyszer valamire rábólintasz utána majd természetesnek veszik
2019. aug. 19. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!