Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért mondják azt itt is meg...

Miért mondják azt itt is meg máshol is az emberek hogy biztonsági ôrnek bárki megfelel?

Figyelt kérdés
Pl egy félénkebb vagy gyenge ember mégis hogyan felelhetne meg? Ha történik valami mit tenne? Pl lopnak és fél a tolvajtól akkor mit tudna tenni mégis. Vagy valakit vissza kell tartani hatóságok megérkezéséig.

#védelem #Biztonsár #ôrzés
2020. jan. 28. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Mert hülyék.
2020. jan. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen alibi szakma. Formalitasbol van ott a biztonsagi or pl egy ruhazati uzletben. Valamelyik nap egy 80 koruli urge volt a biztonsagi or valamelyik fast fashion uzletben. Ketlem, hogy azon kivul, hogy ertesiti a rendoroket barmi mast tudna csinalni.
2020. jan. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert így van. Ismertem egy gyereket aki több ruhaüzletben is őrködött. Vasággyal volt 40 kilo emellett lopott, ahogy nem szégyellte. Szart a munkába felőle kipakolhatták volna az egészet, az a pár alkalom, amikor becsipogott valaki nem verte földhöz, nem kell se kiállás se különösebb erő ilyen munkához.
2020. jan. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik plázában láttam, hogy a biztonsági őr letepert egy embert, szóval nem babra megy náluk a játék.
2020. jan. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4:

Az valszeg azért lehetett, mert az illető nekitámadt az őrnek. Azért nem mindegy. Egy becsipogásért biztos nem fogja rád vetni magát a biztiboj.

2020. jan. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a '90-es évekre vezethető vissza, amikor is még tök átláthatatlan helyzet volt ebből. Ma már jobb, de nem az igazi most sem. Engem is betalált nemrég egy manus azzal, hogy legyek bizt. őr: nem tudom, gondolkodott-e előtte, hogy én valóban megfelelnék-e ennek...
2020. jan. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!