Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy találnak egyes emberek...

Hogy találnak egyes emberek rögtön munkát és nekem miért nehéz, miért nincs egy weboldalon se olyan ajánlat?

Figyelt kérdés
2020. jan. 29. 05:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te vagy az egyetlen aki nem. Én egészségügyben dolgozok. Mindig azt mondták hogy hiány szakma stb. És még is nehezen tudtam elhelyezkedni. Te is találni fogsz. Csak ne aggódj
2020. jan. 29. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mióta keresel munkahelyet?
2020. jan. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen ajánlatot keresel?
2020. jan. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Orbán Viktor megígérte hogy 2020-ra meglesz az egymillió munkahely.Csak fölvesznek valahová az egymillió új munkahelyről.
2020. jan. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem vagy piacképes esetleg nem jó helyen keresel
2020. jan. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem se sikerül már egy éve, de tudom, hogy rossz helyen élek, itt nincs semmi lehetőség.
2020. jan. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Be kell vállalni az utazást. Én is egy órát utazok munkába, egy órát haza. De megéri, így a dupláját keresem, mint amit itt tudnék.
2020. jan. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!