Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi vesz rá egy embert arra,...

Mi vesz rá egy embert arra, hogy munka után a szabadidejében, vagy hétvégente is nekiálljon tanulni, önképzeni magát (programozás), amikor ez az egyetlen időszak, amikor végre élhet is az ember?

Figyelt kérdés
2020. febr. 1. 13:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
77%
Jobb munka, magasabb beosztás, több pénz.
2020. febr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
65%
Gondol a jövőjére.
2020. febr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
65%

Mert ha nem teszed, akkor később napi 12 órát kell majd gürizned, hogy megélj és életed egyáltalán nem lesz.

Akik tanulnak, vagy továbbképzik magukat, ha van rá igényük "élhetnek" is mellette.

De a választás lehetősége a te kezedben van!

2020. febr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Sunshinedoll ***** válasza:
80%

Mert mondjuk az az ember olyan önképző dolgot választ, amit szeret csinálni és nem érzi tehernek?


Lehet másnak teher a programozás, vagy a nyelvtanulás vagy grafikusképzés, vagy akármi, de szerintem az ember inkább ilyenekre fordítsa a pénzét, mint egy új cipőre vagy egyéb felesleges f-sságra.


Arról nem beszélve, hogy szerintem aki munka mellett semmit nem csinál, vagy nem fejlődik semmiben, az semmirekellő. Bocs, kimondtam. Az ember igyekezzen jobb lenni saját magánál, ameddig csak a teste/szelleme bírja. És az is biztos, hogy szellemileg is általában később kezdenek leépülni azok az emberek, akik idős korukig aktívan használják az agyukat. A testmozgásról pl. nem is beszélve.


Majd pihenek, ha meghaltam :D

2020. febr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%
Mert vannak, akiknek ez nem elég. Tudod az informatika az pedig pont az a terület, ahol folyamatosan képezned kell magadat.
2020. febr. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
15%
A telhetetlenség. A pénz az isten, amiért mindent fel kell áldozni.
2020. febr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
50%
"végre élhet is az ember" Mást jelent neki és mást neked! Neked pontosabban mit jelent?
2020. febr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nekem? Vége a munkának, hazamegyek, tv/gép, kaja, ha úgy van egy sör/chips, hétvégente buli.
2020. febr. 1. 14:01
 9/26 anonim ***** válasza:
82%

Eleve honnan veszed, hogy tanulni nem élet?

Másrészt kismillió oka lehet hogy az ember tanul valamit.

- Érdekli a téma.

- Ez a hobbija.

- Szeret új dolgokat tanulni.

- Több pénzt szeretne.

- Tervezi a jövőjét.

- Szükséges áldozatnak tartja, hogy később jobb munkája és több "élete" legyen.

Stb

2020. febr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
70%

Mondjuk a jobb pozi,magas fizu,szép lakás,kocsi,utazgatás,karrier.

Tudod aki nem fejlődik az lemarad aztán a posvadányba marad örökre.

Én 26 éves koromig se csajozás,se buli.

Csak suli,munka,kondi meg tanulás 0-24-be.


Most ennek a gyümölcseit élvezem,addig más aki leszolt meg valami panelba nyomorog szobában.

2020. febr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!