Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi vesz rá egy embert arra,...

Mi vesz rá egy embert arra, hogy munka után a szabadidejében, vagy hétvégente is nekiálljon tanulni, önképzeni magát (programozás), amikor ez az egyetlen időszak, amikor végre élhet is az ember?

Figyelt kérdés
2020. febr. 1. 13:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
77%
8-as igen hétvégén persze kell buli,kell énidő de hétköznap bele KELL TENNI a melót különben nem lesz minőségi az élete az embernek hanem be kell érje a Soproni sörrel holott ihatna igazi bajor meg belga sört,ihatna Belvedere vodkát,minőségi kaját ehet,prémium nyaralás,ismerkedésben is válogathat kitárul a világ.
2020. febr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
83%

Lehet egyszerűen ez a hobbija, és élvezi csinálni.

Mint neked a gépezés, a chips, a sör és a buli.

2020. febr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
76%

Engem más területen ugyan, de szintén szabadidőből (délutáni és hétvégi órák) a következő vitt rá:

-egyrészt mélyebb ismeretszerzés a területen amelyben dolgozom

-a végzettség megszerzése után jobb pozíció, előrelépési lehetőség

-nem utolsó sorban magasabb fizetés

-végül: egyfajta hobbi, jó érzés hogy folyamatosan fejlesztem magam és egyre többet tudok. Sokkal hasznosabb időtöltés, mint a TV előtt roskadni és nézni a sok bugyutaságot.


És hidd el, sok hozzám hasonló ember van még, például a párom, a tesóm és számos kollégám. Van aki 50 évesen ült vissza az iskolapadba.

2020. febr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
51%
Nem akar értelmetlenül élni.
2020. febr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Miért zárja ki az "élést" az, ha valaki tanul, képzi magát? Egy hétvégén nem 24órán át bulizol te sem valszeg…


Előttem már leírták az okokat, nincs mit hozzátennem.


Legfeljebb annyit, hogy aki ilyen szorgalmas és ambíciózus, nem fog itt pampogni a GYK-en (lsd. Balázska), hogy ki a hibás azért, mert ő nem jut egyről a kettőre...

2020. febr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

"Van aki 50 évesen ült vissza az iskolapadba."


Érdekes, mert 50 évesen már baromira öreg az ember az ilyesmihez (nyugdíjkor kb.)..

2020. febr. 1. 17:45
 17/26 anonim ***** válasza:
69%
Manapaság az emberek olyan 65-70 évesen mennek nyugdíjba, még bőven megéri 50 évesen tanulni
2020. febr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
69%

# 16/: 50 évesen késő...??????



Ez a hölgy 90 évesen írja a doktoriját!


[link]

2020. febr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Hát nem azért, de ha én meglátnék valakit 50 évesen az iskolapadban, egyszerre fogna el a röhögőgörcs, és a mérgesség (mert ennyi idősen is még tanul - feltehetően az adófizetők pénzén).
2020. febr. 1. 18:17
 20/26 anonim ***** válasza:
55%

19-es ez a baj a magad fajtával.

Tudod rajtam is röhögtek annó.

Aztán a nagy röhögögörcsösök max egy panel szobát bérelnek páran 30+ évesen,olcsó jánosos életükkel együtt,talán valami dagadék asszonyuk van.


Tudod most én kapok ezektől röhögőgörcsöt, amíg mi utazunk élünk.


Amúgy hadd tanuljon.

Miért nem az ,,izlandi cserediákokra vagy mérges akik fossák a pulyát meg a CSOKosokra is "?

Na ők a mi pénzünkön ellenek kb.

2020. febr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!