Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Irodai pozira, állásinterjúra...

Irodai pozira, állásinterjúra elegendő a sötétkék farmer, ing, blézer kombináció?

Figyelt kérdés

Eddig élére vasalt nadrágot vettem fel, de azt mondták sok. Van sötét farmerem az jó? Felül elegáns ing+blézer.

Nincs dress code a cégnél, sima alkalmazotti, back office meló.


2020. febr. 1. 23:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot. A hangnemet nem minősítem...

Mindenki mást mond, én már nem tudok semmit. Felveszem a fekete nacim, ami élére vasalt, bokacsizmával (más nincs), fehér blúzzal, de akkor nem veszek rá blézert csak pulcsit. Felül kilátszik a gallér.

44-es méretet hordok, hirtelen híztam, nem sok választási lehetőségem van. Utoljára elegáns egyberuha volt rajtam interjún, de akkor még csak 38-as volt a méretem, akkor jól néztem ki, ráadásul nyár volt 40+ fok.

2020. febr. 2. 17:46
 12/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok, kedves okos 3as: szerinted csak farmer meg élére vasalt naci létezik? Szerintem alap, hogy farmert nem veszünk fel interjúra. De a kiskosztümön kívül léteznek sima, egyszerű nadrágok is, ami NEM FARMER. Ne legyetek már ennyire prolik, menjetek akkor melegítőbe.
2020. febr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Tegnap voltam a takkoba, hogy akkor veszek valami nadrágot, de a szövetnaciknak melegítőnadrágos, megkötős a dereka. Most vegyek fel egy ilyet?

44-es méretre hol tudok normális nadrágot venni? New yorkek, H&M kizárva, kihíztam az ottani méretekből.

A másik, dugjam be a derekam, biztos hogy nem. Így is nagy a hasam, nem kell, hogy kiemelje. Inkább veszek rá egy vékony pulcsit. De akkor azt is venni kell, mert csak levendula lila színű pulcsim van, de az nem megy a puder rózsaszín inghez.

2020. febr. 3. 12:42
 14/14 anonim ***** válasza:

Ne kínai boltokban vásárolj, de ott is lehet kapni egy egyszerű fekete elegáns nadrágot.

Fekete elegáns pulcsit is lehet majd mindenhol kapni. Plusz fehér ing és kész a szett. Ennyi.

2020. febr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!