Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » To nem éreznetek sértőnek meg...

To nem éreznetek sértőnek meg kicsit kizárva magatokat ha a kolléganő a kollégának szólna hogx később jön és nem a közös listára írna?

Figyelt kérdés

Ő ott a főnöknő is és velem szokott dolgozni.Azelőtt a listára írt és az korrektebb volt.Reggel aki előbb érkezik főzi a kávét és az általában én vagyok és mindenki máshogy issza

Múltkor megfőztem neki és meglepődtem amikor a másik kolléganő lépett be a bejárati ajtón.


2020. febr. 3. 06:30
 1/6 anonim ***** válasza:
First World Problem
2020. febr. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem. Kicsit sem. Szólt, nem? Álatlában a munkahelyeken nemcsak egy csatorna van, ahol jelezhetjük, hogy nem jövünk dolgozni.

Közös kávét meg főzd le egy nagy pitlibe, üresen, és mindenki készítse el magának, ahogy akarja. Én biztos nem ízesíteném be mindenkinek egyesével.

2020. febr. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ma a kollégának se szólt mert rákérdezett mikor jön úgy látszik csak a másik kolléganőt értesíti ilyen esetben de mindegy is. Amit tudunk megcsinálunk mert csak ő tudja a teljes folyamatot.
2020. febr. 3. 07:02
 4/6 anonim ***** válasza:
húha
2020. febr. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem itt a kávé főzés elenyésző probléma.


Egyébként vagy a szövegértésem elégtelen vagy te írod le baromi rosszul a történetet. Nehezen tudom kisilabizálni hogy mi a francról írsz. Nem mindenki munkahelyen dolgozik alkalmazottként, hogy vágja pontosan mire is gondolsz...

2020. febr. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. febr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!