Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elfogatható vagy megvetendő?

Elfogatható vagy megvetendő?

Figyelt kérdés

Én arra lennék kíváncsi hogy még megvetik vagy elfogadják ha egy könyvelő nőnek látható helyen van a tetoválása

Menyire fogják kizárni munkahelyen vagy a főnökok menyire ítélkeznek az alapján?


2020. febr. 8. 12:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
En megvetem a tetovalt noket.Egy tetovalt nobe se biznek.
2020. febr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen tetkó. Ha pl. egy horogkeresztet varrattál a homlokod közepére, akkor számíthatsz néhány kéretlen megjegyzésre. De ha mondjuk kilátszik a kis rózsaszín pillangó a bokádon, az a kutyát nem fogja érdekelni.
2020. febr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Munkáltatója válogatja.
2020. febr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem manapság már eléggé elfogadott a tetkó. Plusz nagy a munkaerőhiány, úgyhogy nem állnak neki még ez alapján is válogatni.

Egyébként meg sajnos az adott főnökön múlik. Főleg az idősebb korosztály még a börtöntetkókra asszociáciálhat.

Annyira látható helyen van/tervezed, hogy átmenetileg se takarható legalább az állásinterjúra, hogy ne rontsa esetleg az első benyomást?

Szomorú, hogy ez még egyáltalán kérdés, és nem vállalhatja fel mindenki szabadon a tetkóját.

2020. febr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Lábfejen egy nőn szép, elfogadható a tetkó, más helyen nem csípem, de nem vetem el.
2020. febr. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

1 es és meg is tudod magyarázni hogy miért nem bíznál meg egy tetovált nőbe sem?

Ugyan olyan nő mint a másik csak tetoválva van


Nem börtön, erotikus vagy rasszista stílusú szolid szép tetoválásra gondolok csípőn, háton esetleg karon


Egyépként én sem értem a mai világban miért olyan tabu téma ez még mindig feltűnő sértegető kirívó tetoválásokat én sem tolerálom!

2020. febr. 8. 13:43
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Nem az első vagyok, de nekem sem tetszene egy tetovált könyvelő. Ahol pénzügyekről van szó, oda komoly embereket remélek, főleg, ha az én pénzemről van szó. Véleményem szerint komoly ember nem használja faliújságnak a bőrét.
2020. febr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7 es megértelek te így látod a dolgokat

Én személy szerint nem értek egyet ezekkel a dolgokkal szerintem attól hogy valakinek tetszenek a tetoválások még nem azt jelfnti hogy komolytalan a pénzügyekhez, az élethez vagy bármilyen más szituációhoz

2020. febr. 8. 19:34
 9/12 anonim ***** válasza:

# 6 1-vagyok.

Talan azert nem biznek mert a tetovalas valahogy azt sugalja,h ez a csaj belemenos lehet,vad,kezelhetetlen stb ergo nekem az jon le,h talan megbizhatatlan.De a percingrol is ez a velemenyem.

A megvetem szo azert tul eros volt szerintem.A reszedrol is es a reszemrol is :)

Hol van a tetoválásod?

2020. febr. 9. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vagy meg nem csináltattál ?
2020. febr. 9. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!