Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megszabhat ilyet egy munkahely?

Megszabhat ilyet egy munkahely?

Figyelt kérdés
A főnökömet zavarta a cipőm kopogása, és kötelezővé tette a váltópapucsot bentre. Mondván idegesíti a hang, zavarja a munkában. Mondhatom, nagyon jól nézek ki szoknyában, blúzzal, harisnyával PAPUCSBAN. És így fogadjam a vendégeket. Nonszensz. Megtehet ilyet egy főnök? Megszabhatja milyen cipőben lehetünk bent, ha egyébként munkaruha/védőruha nekünk nincs? (irodában vagyunk)
2020. febr. 10. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Megszabhatja, persze.
2020. febr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk azt hogy miért papucsot vetet fel azt nem értem, lehet más elegáns cipőt is felvenni.

Legszívesebben én is leszedetném itt ezeket a kopogó szart a nők lábáról, engem is rohadtul idegesít. Azt sem értem hogy mink viselnek ilyet a nők, főleg ha elvileg zavarja őket a rájuk irányuló figyelem.....

2020. febr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Megteheti, ha mindenkinek kötelező. Egyébként viselj nem kopogó cipőt.
2020. febr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Megszabhatja
2020. febr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#2 Nekem mindegyik cipőmnek van enyhe kopogó hangja fapadlón, csempén. Kivéve talán a sportcipőnek, de az hogy nézne ki szoknyához? És különben is, a munkahely papucsra adott pénzt, nem másmilyen cipőre. Ennek tényleg semmi hangja, sőt ilyen gyógypapucs, olyan érzés mintha felhőkön járnék, nagyon kényelmes, csak csúnya...
2020. febr. 10. 16:03
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Főnöknek hatalmas pacsi!
2020. febr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Tanulság: ne legyél ennyire hiú.
2020. febr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
18%
Igen, szuper :D Iskolában és óvodában is megszabják. Egyébként nálunk a kinti sár miatt volt "kötelező", hogy ne hordjuk be az irodai kőre, padlószőnyegre. Igaz nem papucs hanem váltócipő, azaz mindegy mi. De én megmondtam, hogy nincs otthon elfekvőben váltócipő csak az otthoni papucsom, de azt nem fogom behozni, illetve csizmáim vannak még. Illetve mondtam, hogy fázik a lábam és csak a kényelmes bőrcipőben érzem jól magam, ezen kívül még azt is hozzátettem, hogy lúdtalpam van (amúgy nincs :D ) és állandó lúdtalpbetét van a csizmáimban amiket nem tudok kivenni. Utána már nem erőltették rám.
2020. febr. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8. vagyok még valami: bankban nem csak a lábbelit, de az egész öltözetedet megszabják. Egyszer dolgoztam bankban - na nem sokáig - és az első és legfontosabb szabályzat kitért arra, hogy (amúgy back officeban) milyen ruhát lehet hordani: egyszínű, nőknek szoknya vagy kosztümnadrág, illetve farmer, papucs, szandál, edzőcipő tilos, valamint Ottó magazinból képekkel illusztrálták is, hogy miben lehet jönni. Na persze majd arra költöm többhavi fizetésemet, hogy legyen egy "irodai" ruhatáram, meg egy "otthoni, hétköznapi, családi" ruhatáram.
2020. febr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha arra köteleznének, hogy mindennap dekoratívan, kisminkelve járj dolgozni, akkor meg azért pampognál, hogy milyen szexista a főnököd, hogy csak a kinézeted számít neki.
2020. febr. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!