Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, hogy valaki...

Miért van az, hogy valaki csomó mindent fel tud mutatni, valaki, meg semmit, még azt se, amiért keményen megdolgozott?

Figyelt kérdés
Az emberek mikor magukról beszèlnek, akkor elmondják, hogy van nyelvvizsgájuk, jogot vègeztek, emellett még a fodrászkodás is érdekli őket, emellett még éttermet is vezetnek. Viszont valaki elmondja, hogy fizikai munkát végez, miket ért el korábban ezzel a munkakörrel kapcsolatban, de ezekèrt az eredmènyekért mások kapták az elismeréseket. Akkor mit is mondhat ilyenkor még magáról, mit ért el?
2020. febr. 13. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak szakmai berkekben lehet elérni valamit, hanem például komoly személyiségfejlődést is, vagy sikereket kapcsolatokban, hobbikban, tudásban stb.
2020. febr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Thispain ***** válasza:
100%
Azt az eredményt nemigen szokás felmutatni, aminek gyümölcsét mások aratták le.
2020. febr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valójában senkit nem érdekel, hogy ki mit ért el, csak egyvalakinek: saját magadnak.

Mennyi öreg szokott ódákat beszélni arról, hogy "Én, egyedül én építettem fel a fél országot". Ez max. csak arra jó, hogy a másiknak motiváló hatást adjon a cselekvésre, de semmi több.

2020. febr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!