Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » "A munka nem az a hely ahol...

"A munka nem az a hely ahol szabad jól érezned magad. " Miért él még mindig ez a tévképzet egy csomó emberben?

Figyelt kérdés
2018. jún. 19. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Hát, elvileg nem lenne kizárt, hogy ott jól érezd magad.Csak kérdés, hogy mitől??
2018. jún. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Akár lehetne olyan is egy munkahely, de sajnos a való életben tesznek róla, hogy még a legjobban szertetett munkát is megutálja az ember. Kollégák, fizetés, idióta emberek, folyamatos problémák, balkáni hangulat...
2018. jún. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Mo.-n a nép ezt kivánja.
2018. jún. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fish1 ***** válasza:
100%
Sok ember tele van korlátozó hiedelmekkel, ezek általában még gyermekkorban ivódnak beléjük, amikor pl hallják a szüleiket pénzről és munkáról beszélni. És mivel azt hiszik, ez normális dolog és nem is lehet másképpen, sokaknak eszébe sem jut, hogy ezen lehetne változtatni.
2018. jún. 20. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Én 20 éve olyan munkahelyet keresek, ahol jól érzem magam. De eddig csak olyan találtam, ahol az idióta munkatársak mindig tettek arról, hogy rosszul érezzem magam. Talán akkor fogom jól érezni magam a munkában, ha kihalnak végre az idióták. De én úgy látom, hogy inkább csak szaporodnak.
2018. jún. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Vannak ilyen munkahelyek, akár alkalmazottként is elérhetőek.


Nyilván, kell hozzá magas végzettség, tudás.

A legtöbb fejlesztőcég ilyen, mindegy, mi a profiljuk.

2018. jún. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Nekem eddig szerencsém volt, a munkahelyeim nagy részét alapvetően szerettem. Ez talán abból fakadt, hogy általában engem érdeklő dolgokkal foglalkoztam, változatos feladataim voltak, sok új ismeretet szereztem közben, de annak is köszönhető, hogy túlnyomórészt jófej kollégákkal és szimpatikus, vagy minimum elviselhető főnökökkel áldott meg a sors. Játékfejlesztő és hasonló területeken mozgó fejlesztő cégeknél dolgoztam majdnem mindig. Jó hangulatú, családias környezet volt jellemző, sokat röhögtünk, dumáltunk, segítettünk egymásnak, játszottunk, esténként a kollégákkal néha elmentünk céges sörözésre, és némelyikükkel a mai napig tartjuk a kapcsolatot.


De más területekről is ismerek olyanokat, akik szeretik a munkájukat. Persze akibe belesulykolták, hogy a munka csak rossz lehet, az eleve negatívan áll hozzá, az mindenhol meg fogja találni, miért nyavalyogjon. Ez hungarikum.


Szerintem aki nem kiegyenesített kaszával indul munkát keresni, az mindenhol meg tudja találni a jó dolgokat.

2018. jún. 22. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%

"Akár lehetne olyan is egy munkahely, de sajnos a való életben tesznek róla, hogy még a legjobban szertetett munkát is megutálja az ember. Kollégák, fizetés, idióta emberek, folyamatos problémák, balkáni hangulat..."

Sajnos, ez teljesen igaz! Magyarországon főképp!

Hiába akarja az ember jól érezni magát, hiába szereti a munkáját, közbeszólnak a fent említett tényezők, van, hogy az összes egyszerre.

Nem mindig rajtunk múlik, előbb-utóbb magukkal rántanak a mocsárba.

A megoldás: addig keresni egy nekünk megfelelő munkahelyet, amíg nem találunk.

2018. jún. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!