Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek is mondtak mar azt, h...

Nektek is mondtak mar azt, h nem beszelgettek?

Figyelt kérdés
Mar tobb munkahelyen is volt 1-1 ember aki megjegyezte, h xxon kivul nem is lat, hogy massal beszelgetnek. Ez csak azert serto, mert amugy szoktam. Oke, biztos nem annyit, mint mas. Veletek elofordult mar ilyen es mit ereztetek?
2020. febr. 14. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Te komolyan azon megsértődsz, hogy valaki megjegyzi keveset beszélgetsz?

Nyilván aki ennyire sértődékeny, azzal nem nagyon beszél senki

2020. febr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindig mondják ez nekem is sértő 😑
2020. febr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én az egyik munkahelyemen el lettem könyvelve antiszociális bunkónak, mert tényleg semmiről nem beszélgettem a kolléganőkkel szakmai dolgokon kívül. Ennek az volt az oka, hogy már az első napomon pletykálással és egymás kibeszélésével indítottak (nyilván amint az épp kibeszélt kollégina elhagyta a termet), ezek után kedvem sem volt ezekkel beszélgetni. 2.5 évet voltam ott és még a családi állapotom sem tudták meg, azt sem, hogy hol lakom és mi a hobbim, tényleg semmit, nem akartam ilyen emberek közé beilleszkedni. A mostani munkahelyemen korrekt, normális emberek dolgoznak, itt sem beszélgetünk állandóan, de mindannyian kedveljük egymást és szoktunk egy csomó mindenről beszélgetni, beleértve a személyes dolgokat.
2020. febr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Minek beszélgetni fölös dolgokról? Munka van, elég az a leterhelés.
2020. febr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!