Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is van itt, aki nagyon...

Más is van itt, aki nagyon utál dolgozni, aki utálja a dolgozói élet rohanó mókuskerekét?

Figyelt kérdés
2020. febr. 15. 09:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, nem fognak normálisan válaszolni, mert itt az oldalon azt nézik hülyének, aki nem szeret dolgozni, sőt, még azt is elvárják az embertől itt, hogy szombaton is dolgozzon, ne csak hétfőtől péntekig. Elég félelmetes képet mutat a társadalomról ez az oldal.
2020. febr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
30%
Te vagy az alapbért követelő is?? :-D
2020. febr. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

# 3


Jó, egyébként igazad van.



# 4


Én biztosan nem követelek alapbért. :D

2020. febr. 15. 09:51
 4/20 anonim ***** válasza:
32%

3: nem kötelező dolgozni, nincs KMK mint régen.... El lehet száradni a küszöbön!!


Ti mások munkájából szeretnétek a saját eltartásotokat. Hát NEM,

2020. febr. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
2020. febr. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
Kíváncsi lennék rá, hogy kik lehetnek a válaszok mögött, de tényleg elég abszurdum, hogy az a hülye, aki nem akarja a belét is kidolgozni állandóan. Nem értem némelyik ember gondolkodását, hogy lehet a munkát szeretni?! Milyen élete lehet egy olyan embernek, akinek a munka jelenti az örömet? Még ilyenek oktatnak ki másokat, ez hihetetlen!
2020. febr. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Én se bírom ha valaki erre a tanulni kellett volna szöveget dobja be.

Tanultam, szeretem is a szakmáimat de úgy alakult egy 3. Dologban dolgozom.

A monotonitás az unalmas benne ,ebből a szempontból jobbak a vállalkozói dolgok ...Bar ott is ugyanúgy nap mint nap menni kell de mégis másabb.

Február közepe van és már unom az évet 😀 de nem dolgozni nem szeretek,a kettő nem ugyanaz.

2020. febr. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

De azt bírom, a kérdező le se írta, milyen munkát végez, de már nyomják a "Tanulni kellett volna!"-maszlagot. Arról nem is beszélve, hogy az hogy valaki tanul, még nem garantálja, hogy olyan munkát fog kapni, aminek minden egyes másodpercét élvezi.

Meg amúgyis képmutató ez az okoskodás. Ha itt bárkinek felkínálnák, hogy mostantól élete végéig havonta kap egy többszázezres juttatást úgy, hogy semmit nem kell csinálnia, senki nem utasítaná vissza. Mert ugye a mocskos semmitevő gazdagok így meg úgy, de ha én gazdagszom meg hirtelen, az nem probléma, mert én a sors jó életre rendeltje vagyok. Nevetséges.

2020. febr. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
51%
Nem kötelező senkinek kidolgozni a belét. Lehet részmunkaidőt vállalni!
2020. febr. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
Én se szeretek dolgozni, de sajnos muszáj, ha enni, lakni akarok.
2020. febr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!