Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennél ha hirtelen feleann...

Mit tennél ha hirtelen feleannyit kéne dolgoznod?

Figyelt kérdés
Hirtelen feleannyi munkaóráért kapnád meg ugyanazt a bért, tehát rengeteg felszabadult időd lenne. Valljuk be a legtöbben sajnos ugyanúgy elcsesznénk valamire, de tegyük fel, hogy nem, mire használnád fel az így előjött plusz órákat?
2020. febr. 21. 20:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mar igy is tul keveset dolgozom. Ha feleannyit dolgoznek akkor csak leulnek a gep ele es mar allhatnek is fel. Mi tortenne,m? Nem lenne jo. Szeretek belemerulni a munkamban. Elvegre sajat magamnak epitettem ezt ki. Akkor is ezzel foglalkoztam amikor meg nem fizettek erte. Sőt. Többet. :)
2020. febr. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"amikor meg nem fizettek erte. Sőt. Többet."

Amikor még nem fizettek érte, akkor többet is fizettek érte? Vagy mi van?

2020. febr. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

többet foglalkozott vele, amikor még nem fizettek érte, szerintem :D Vagy csak azért értem így mert most valahogy így vagyok, fizetnek érte, ezért nincs kitöltve minden létező időm, és hirtelen sok időm lett.


AMúgy ha valaki egy éve akar foglalkozni vele, és hasonlók...tök sok olyat ítatok amibe bele lehetne vágni akár cska napi egy órában is :D Emberek, hajrá.


Én most épp keresek valami újat, mert ami a szenvedélyem,a z jelenleg elég időt megkap, és még maradt kapacitásom

2020. febr. 22. 13:21
 14/15 anonim ***** válasza:
Irigyeljük a gondjaidat. :)
2020. febr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Én is azt hittem,amíg nem voltam benne hogy ez nem lehet igazi gond :D Aztán az ember belekerül...
2020. febr. 23. 02:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!